CANAN KORKMAZ VE İSA KURTCA, İSTANBUL GÖKTÜRK PERSONAL TRAINING, FITNESS VE SPOR DERSLERİ VE KURUMSAL WELLNESS HİZMETİ

Herkese merhabalar,

İstanbul'da, Canan Korkmaz ve İsa Kurtca ile İşerinde de spor, fitness, yoga derslerine katılın ve nefes alın
İstanbul’da, Canan Korkmaz ve İsa Kurtca ile İşerinde de spor, fitness, yoga derslerine katılın ve nefes alın. Göktürk Power Lab’de personal training ve spor derslerimiz devam etmektedir

Sağlıklı ve huzurlu bir ömür için, sporun yaşamımızın bir parçası olması gerektiğini, hepimiz artık çok iyi biliyoruz. Spor kimilerine göre kilo vermek, vücut şekillendirmek gibi görünse de, gelecekte, yaşlılığınızda daha dinç zinde ve daha sağlıklı olmanız, bağışıklık ve tüm vücut sistemlerinizin gelişmesi için vazgeçilmez bir konudur.

Sadece yaşlılığınızda değil gençlik dönemlerinizde de herhangi bir spor dalıyla uğraşmanız hem günlük hayatınızı daha da kolaylaştıracak, hem de olası sakatlık, hastalık risklerini en aza indirecektir.

İsa Kurca ve Canan Korkmaz personal training, fitness, wellness, fonksiyonel antrenman, yoga, nefes, body

Business Wellness Coaching programları ile vücut şekillendirin, kilo verin, sağlıklı ve fit kalın. Canan Korkmaz ve İsa Kurtca ofis egzersiz ve aktivite programları İstanbul, İstinye, Nişantaşı, Maslak, Mecidiyeköy ve Göktürk'te başladı.
Business Wellness Coaching programları ile vücut şekillendirin, kilo verin, sağlıklı ve fit kalın. Canan Korkmaz ve İsa Kurtca ofis egzersiz ve aktivite programları İstanbul, İstinye, Nişantaşı, Maslak, Mecidiyeköy ve Göktürk’te başladı.

building, body shaping, kilo kontrolü, spinning ve daha bir çok ders İstanbul Göktürk Power Lab stüdyomuzda devam etmektedir.

Spor salonlarına ve stüdyolara gitme konusunda vakit darlığı çekenlere muhteşem bir haberimiz var. Artık işyerlerinde de wellness, spor ve fitness programlarına katılabileceksiniz.  Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü işyerlerinde geçirmekteyiz. Evde veya dışarıda harcadığımız zamanın çoğunu işyerlerinde, ailemiz ve arkadaşlarımızla geçirdiğimiz zamanında daha fazlasını da iş arkadaşlarımızla geçiriyoruz. O halde iş yerinde de sağlıklı, huzurlu, fit ve zinde olmak için bir şeyler yapmalıyız. Bildiğiniz üzere işyerlerinde sağlık ve sigorta masrafları, devamsızlıklar, hasta çalışanların işgücü kaybı ve diğer arkadaşlarının motivasyonlarını düşürmesi veya onları hasta etmesi nedeniyle şirket karlılık oranları azalmaktadır.

Sizlere hem şirket maaliyetlerini ve sağlık masraflarını azaltmak, hem de daha mutlu, zinde ve sağlıklı çalışanlar için geliştirilmiş muhteşem bir program sunuyoruz. İsa Kurtca ve Canan Korkmaz tarafından kurulan BWC yani Business Wellness Coaching şirketler grubu ile siz de artık işyerlerinde ve her yerde rahatlıkla spor yapabileceksiniz.

Peki bu sistem nasıl işliyor? Öncelikle tek tek tüm şirket çalışanlarınızın sağlık ve hedef tespiti yapılıyor. Daha sonra onlara uygun olabilecek en iyi programlar profesyonel eğitmenlerimizce

Ofis ve işyerinizdeki sıkıcı toplantı odalarını wellness ball ve spor aletleri ile wellness alanlarına dönüştürün. İstanbul'da Business Wellness Coaching programları başlamıştır.
Ofis ve işyerinizdeki sıkıcı toplantı odalarını wellness ball ve spor aletleri ile wellness alanlarına dönüştürün. İstanbul’da Business Wellness Coaching programları başlamıştır.

hazırlanıyor ve takibi yapılıyor. Sizler de size yazılan programları, videolu ve görüntülü olarak telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan takip edebiliyor, sürekli eğitmenlerinizile iletişim halinde olabiliyorsunuz. Program içerikleri arasında, fitness, pilates, yoga, nefes, fonksiyonel antrenman ve daha bir çok program bulunmakta.

Bunların yanı sıra şirket için departmanlar ile veya rakip firmalar ile çeşitli yarışmalar, meydan okumalar da düzenlenebiliyor. Belirli aralıklarıla, en doğal ve huzurlu yerlerde sağlık, eğlence, entegrasyon ve zindelik kampları düzenleniyor. Dilerseniz  personal training yani, özel bire bir derslere de katılabiliyorsunuz.

 

İşyerleri ve ofislerde, corporate wellness ve fitness programları ile iş verimliliğinizi, şirket karlılığını arttırın ve daha mutlu çalışma şartlarına sahip olun. Canan Korkmaz ve İsa Kurtça ile Business Wellness Coaching, personal training, yoga, fitness ve spor programları Göktürk İstanbul'da başlamıştır.
İşyerleri ve ofislerde, corporate wellness ve fitness programları ile iş verimliliğinizi, şirket karlılığını arttırın ve daha mutlu çalışma şartlarına sahip olun. Canan Korkmaz ve İsa Kurtça ile Business Wellness Coaching, personal training, yoga, fitness ve spor programları Göktürk İstanbul’da başlamıştır.

Yaptığımız çalışmalar sonucu, kurumsal wellness hizmetinin şirket maliyetlerini düşürdüğü ve daha mutlu ve huzurlu bir iş ortamı sağladığını görüyoruz.

Uygulama konusuna geldiğimizde ise iki çeşit uygulamadan bahsedelim. Şirket içinde yeterli wellness alanı olduğunda ve yeterli wellness alanı olmadığında uygulanabilecek programlarımızdan söz edebiliriz.

Şirket içinde uygun bir alan var ise o alanı etkin bir şekilde kullanarak size uygun bir çalışma alanı oluşturuyoruz. Önemli olan o alanın metrekaresi değil nasıl efektif kullanıldığı konusunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

 

Canan Korkmaz, yoga, pranayama, nefes ve enerji çalışmaları ile iş gücünüzü arttırın, konsantrasyon ve yaratıcılığınızı geliştirin, daha zinde, fit ve sağlıklı kalın. En iyi versiyonunuza ulaşın. Göktürk İstanbul Power Lab'de özel derslerimiz başlamıştır.
Canan Korkmaz, yoga, pranayama, nefes ve enerji çalışmaları ile iş gücünüzü arttırın, konsantrasyon ve yaratıcılığınızı geliştirin, daha zinde, fit ve sağlıklı kalın. En iyi versiyonunuza ulaşın. Göktürk İstanbul Power Lab’de özel derslerimiz başlamıştır.

Şirket içinde yeterli wellness alanı olmadığında ise örneğin sıkıcı toplantı odalarınızı daha farklı ve dinamik alanlara dönüştürüyoruz. Bu farklı alanları ise Wellness Ball ya da bir spor aleti ile yaratabiliriz.

Bunların yanı sıra Canan Korkmaz ile yoga ve nefes çalışmaları ile kalp, nabız, vücut ısısı, tansiyon vb değerlerinizi dengeleyebilir, duygu kontrolü, sakinlik, zindelik, konsantrasyon, yaratıcılık vb konularda kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Sabahları 5 10 dakikanızı ayırarak ofiste ve her yerde yapabileceğiniz yoga nefesi yani pranayama yaşama enerjisini yayma çalışmaları ile güne zinde başlayabilir veya gergin geçeceğini tahmin ettiğiniz bir toplantı için sakinleşmek için size verilen sakinleştirici nefes çalışmalarını yapabilirsiniz. Nefes ve enerji çalışmalarının etkisi yapılan bilimsel ve akademik çalışmalar ile de kanıtlanmıştır.

Canan Korkmaz İstanbul, Kemerburgaz, Göktürk personal training, fitness, yoga, pranayama, nefes, fonksiyonel antrenman, pilates, kilo verme ve vücut şekillendirmeye yönelik egzersiz ve nefes çalışmalarına siz de katılın, en iyi versiyonunuza ulaşın.
Canan Korkmaz İstanbul, Kemerburgaz, Göktürk personal training, fitness, yoga, pranayama, nefes, fonksiyonel antrenman, pilates, kilo verme ve vücut şekillendirmeye yönelik egzersiz ve nefes çalışmalarına siz de katılın, en iyi versiyonunuza ulaşın.

Çok yakında www.bwcturkey.com adresinde bu konuda daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Soru, görüş ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 0537 684 94 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalın.

 

CANAN KORKMAZ İLE GÖKTÜRK THE POWER LAB’DE, BELGRAD ORMANLARI VE KEMERBURGAZ’DA YOGA, PİLATES VE NEFES DERSLERİ BAŞLADI

Canan Korkmaz ile Göktürk Belgrad'da yoga ve pranayama dersleri başladı.
Canan Korkmaz ile Göktürk Belgrad’da yoga ve pranayama dersleri başladı.

Herkese Merhabalar,

Havanın çok güzel olduğu bu günlerde, bu muhteşem havayı ve doğayı değerlendirmek için, The Power Lab Göktürk derslerimizi, Canan Korkmaz ile Belgrad ormanları ve doğada yapıyoruz. Aralık ayına girdiğimiz şu günlerde havanın durumunun normal şartların üzerinde olması ile, doğanın bize sunduğu bu muhteşem güzellikler içinde, yoga, pilates, nefes ve pranayama dersleri yapma şansımız oluyor.

Bunun yanı sıra, The Power Lab stüdyomuzda da derslerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Yoga, pilates, reformer (aletli pilates), personal training, xbody (akım ile yapılan egzersizler) ve daha bir çok eğitim ve derse katılmak için hemen iletişim bölümündeki telefon numaramızdan bize ulaşın.

Doğada, temiz havada spor ve egzersiz yapmak, içeride yapılan egzersizlere göre daha faydalıdır. Bu nedenle hava şartları uygun

The Power Lab Göktürk'te Canan Korkmaz ile yoga, pilates ve reformer dersleri ile yeni bir siz yaratın.
The Power Lab Göktürk’te Canan Korkmaz ile yoga, pilates ve reformer dersleri ile yeni bir siz yaratın.

olduğunda biz genelde derslerimizi dışarıda yapma taraftarıyız. Hava şartları uygun olmadığında ise spor yapacağınız alanın iyice havalandırılmış olmasına dikkat edin.

Meditasyon ve yoga için genellikle dış etkenlerden uzak daha sakin yerler tercih etmeliyiz. Göktürk gibi çevre koşulları, sağlık ve spor etkinlikleri için çok uygun olan bu doğa harikası yerler, yaşama enerjisi yani prana toplamak için harika bir ortam. Bildiğiniz gibi gürültülü yerlede yaşama enerjimiz düşer. Bunun nedeni insanın özünün sessizlik olması ve sessiz kalındığında daha da yaşama enerjisi ile dolacağınızdır. (Günün belli zamanlarında ufak sessizlik ve meditasyon molaları vererek zihninizi biraz dinlendirebilir, yeni güne daha konsantre, dinç ve yaratıcı başlayabilirsiniz.)

Yaşama enerjimiz düştüğünde bunu geri toplamanın yolları ise şunlardır. Yoga gibi vücuda iyi gelen, vücudu gereksiz yere yormayan egzersizler yaptığınızda, kendinizi daha iyi hissesersiniz. Bunun nedeni yoganın yaşama enerjisi vermesidir. Vücudu yoran egzersizler yaptığınızda ise acıkırsınız ve

Güne meditasyon, nefes ve yoga egzersizleri ile başlayın. Göktürk İstanbul The Power Lab'de derslerimiz başladı.
Güne meditasyon, nefes ve yoga egzersizleri ile başlayın. Göktürk İstanbul The Power Lab’de derslerimiz başladı.

bu da yaşama enerjinizin azaldığını gösterir. Yoga kilo kontrolü, esneklik ve kuvvet için de iyi bir yoldur.

Yaşama enerjisi yani prana kaynaklarından bir diğeri de yemek yemektir. Yediğimiz gıdalara dikkat etmeli, onları, satvic yani saf ve temiz gıdalar arasından seçmeliyiz. Sindirimi zor, zor hazmedilen, vücuda ihtiyacı olan gıdayı vermeyen, yine onu gereksiz yere yoran besinlerden uzak durmalıyız. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güneş ve ay, doğa ve tabiat, ılık ve temiz su, vücudu yıkamak, düzenli ve kaliteli uyku da diğer prana kaynaklarıdır. Akşam 23.00 ile gece 03.00 arası zifiri karanlıkta uyuyor olmalısınız çünkü bu saatler arasında vücudumuz çeşitli hormonları sadece karanlıkta salgılar, onarım ve şifa işlerini gerçekleştirir ve bizi ertesi güne hazırlar. Genelde

Grup ve özel olarak alacağınız, pilates, yoga, fitness ve her türlü spor aktiviteleri ve dersleri ile sevdikleriniz için değişik ve en güzel yeni yıl hediyesini şimdiden alabilirsiniz.
Grup ve özel olarak alacağınız, pilates, yoga, fitness ve her türlü spor aktiviteleri ve dersleri ile sevdikleriniz için değişik ve en güzel yeni yıl hediyesini şimdiden alabilirsiniz.

hastalıkların sabaha karşı nüksetmesinin nedeni de yine budur. Çünkü gece vücut tüm enerjisini kendini onarmak için kullanır ve yeterince dinlenemez ve enerji toplayamazsak vücut sabaha karşı savunmasız kalabilir.

Bunların yanı sıra, iyi düşünceler de yaşama enerjimizi yükseltir. Çok mutlu anlarınızda açlık hissetmediğinizi farketmişsinizdir. Şunu da söylemeden düşünceler bölümünü geçmeyelim. Bu günkü düşüncelerimiz, söylediklerimiz ve yaptıklarımız geleceğimizi yaratır. Bu nedenle ne düşündüğümüze, ne söylediğimize ve ne yaptığımıza çok dikkat edelim. İyi düşünceler, iyi sözler ve iyi eylemler, iyi bir gelecek sağlarken, bunların tersi ise negatif sonuçlar doğurur.

Yoga derslerimizde de yoga felsefesinden, neyi niçin yaptığımızdan ve yapmadığımızdan her zaman bahseder ve değerli ailemizi bu konularda bilgilendiririz. Böylece üyelerimiz, bilinçli farkındalık ile derslere devam eder ve bu da onların motivasyonunu arttırırken, aynı zamanda da devamlılığı ve sürekliliği sağlar.

Sonuç olarak yaşamınızı sağlıklı olarak devam ettirebilmek için mutlaka bir spor, sağlık ve egzersiz alanı ile tanışmış olmalısınız.

Herkes için spor ve egzersiz prorgamları The Power Lab Göktürk'te.
Herkes için spor ve egzersiz prorgamları The Power Lab Göktürk’te.

Nefes, yoga, pilates, fitness, reformer, outdoor aktiviteleri, bunlardan hangisi ile başlarsanız başlayın, veya hangisiyle devam ederseniz edin, kendinizi en iyi ve en mutlu hissettiğiniz alanı bulun ve onunla ilerlemeye ve gelişmeye devam edin. Bu, hem şu anki dinçliğiniz ve sağlığınız için önemli olup, hem de gelecekte yaşlılığınızı daha rahat geçirmek ve her zaman en az  10 yaş daha genç kalmanızı sağlayacak.

Kendiniz ve çevreniz için bir iyilik yapın, onları Luminy ve The Power Lab ailesi ile tanıştırın, yeni yıla sağlıklı, dinç ve mutlu girin. En güzel yeni yıl hediyesi sağlıktır. Randevu almak için hemen bizi arayın. 0537 684 94 99

Sağlıkla ve huzurla kalın.

CANAN KORKMAZ İLE GÖKTÜRK’TE YOGA, PİLATES VE DOĞA AKTİVİTE PROGRAMLARI VE BUSINESS WELLNESS COACHING

 

Canan Korkmaz ile personal training, yoga, pilates ve reformer dersleri Göktürk Kemerburgaz'da başladı.
Canan Korkmaz ile personal training, yoga, pilates ve reformer dersleri Göktürk Kemerburgaz’da başladı.

Herkese yeniden merhabalar,

Artık tamamen İstanbul, Göktürk’e yerleştik. Kardeş stüdyomuz The Power Lab’de Canan Korkmaz ile yoga, nefes, pranayama, pilates, reformer, bosu balance denge dans, trambolin, business wellness coaching, doğa aktivite derslerimiz başladı.

Şehrin gürültüsünden uzakta, kendini yenileyen ve bambaşka bir hal alan The Power Lab, Luminy ailesi ile, artık üyeleriyle buluşmaya hazır. Yakın zamanda açılış ile birlikte, doğada trekking ve yoga aktiviteleri, zumba, dans ve spinning geceleri gibi aktivitelerle, üyelerin birbirleriyle kaynaşmaları ve eğitmenleri daha yakından tanımaları sağlanacak. Duruş bozuklukları, kilo problemleri, vücut şekillendirme, sırt, bel, boyu, eklem ağrıları için egzersiz planlaması, yarışma hazırlıkları, sporcu yetiştirme ve bunun gibi bir çok alana yönelik çalışmalarımız, İstanbul, Göktürk’te devam edecek.

Business wellness coaching programları ile iş yerinde, ofiste, evde ve her yerde spor yapın ve sağlıklı kalın.
Business wellness coaching programları ile iş yerinde, ofiste, evde ve her yerde spor yapın ve sağlıklı kalın.

Bunların yanı sıra eşli egzersiz programları, birebir antrenmanlar (personal training), kick box, spor koçluğu, yaşam ve eğitim koçluğu, ofis ve şirketler için iş yerinde, evde veya her yerde egzersiz programları gibi hizmetlere de daha yoğunluklu olarak yer verirken, aynı zamanda artık fizyoterapistler, doktorlar, beslenme uzmanları, master trainerlar ve daha bir çok alanda uzmanları da bünyemiz içine almış bulunmaktayız.

Wellness, fitness ve sağlığa dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz şehrin gürültüsünden, kirliliğinden ve kalabalıklığından uzakta, kendinizle baş başa kalabileceğiniz bir merkez artık Eyüp Göktürk’te.

Merkezdeki ve doğadaki aktivitelerin yanı sıra, yaz kış sağlık ve spor kamplarımız da devam edecek. Yoga ve sanat, pilates, trekking ve doğa keşif aile wellness, ofis wellness, business wellness gibi kamplarımız şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenler için bir haftasonu kaçamağı şeklinde veya 4 günlük, haftalık, 10 günlük

İstanbul'da Business Wellness Coaching programları ile sağlıklı iş ve çalışma ortamları yaratın.
İstanbul’da Business Wellness Coaching programları ile sağlıklı iş ve çalışma ortamları yaratın.

gibi çeşitli seçenekler sunmakta. Butik kamplarımız ile ilgili ayrıntılı bilgiye Luminy sayfasından alaçatı kampları, veya google aramalarında Luminy karadeniz kampları, Luminy Marmaris kampları gibi anahtar kelimeler kullanarak ulaşabilirsiniz. Bazı kamplarımız özel grupların isteği üzerine 5 kişi ve altı da gerçekleşebilmektedir. Bunun yanı sıra kalabalık gruplar için de birden fazla eğitmen ile gerçekleştirdiğimiz doğa, sağlık, rahatlama, iyileşme, motivasyon, yenilenme gibi kamplarımız gerçekleşmektedir.

Dilerseniz beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı birlikte konuşarak, kamp programınınızı, eğitmenleri ve gidilecek yerleri, birlikte belirleyerek de hazırlayabiliriz. Özgür, spontan ve bilinçli farkındalık ile şu an attığınız adımlar gelecekte size iyi bir yaşam, iyi bir çevre olarak geri dönecektir.

Sağlıklı bir yaşam için şimdi ilk adımı atın. Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi ile tanışın. Randevu almak için hemen arayınız. 0537 684 94 99

GÖKTÜRK, THE POWER LAB’DE YOGA, PILATES, REFORMER VE EŞLİ EGZERSİZ

 

Canan Korkmaz ile İstanbul'da The Power Lab Göktürk dersleri başladı.
Canan Korkmaz ile İstanbul’da The Power Lab Göktürk eşli, özel ve grup yoga ve nefes dersleri başladı.
Göktürk'te sağlık, spor, fitness, wellness The Power Lab'de. Canan Korkmaz ile couple work out dersi.
Göktürk’te sağlık, spor, fitness, wellness The Power Lab’de. Canan Korkmaz ile couple work out dersi.

Herkese merhabalar,

Kasım ve aralık ayında da sağlık ve spor adına olan çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 2017 ye veda etmeye çok yaklaştığımız şu günlerde,  yeni yılda sizlerle İstanbul, Göktürk’te The Power Lab stüdyosunda yeniden bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni yıl yaklaşırken, geçmiş senenin tüm yorgunluklarını ve yaşanmışlıklarını bir yana bırakıp, siz de kendiniz ve sevdikleriniz için iyi bir şey yapın ve kendinizi, Luminy Yaşamın sağlıkl dolu kollarına bırakın.

Göktürk The Power Lab’de Canan Korkmaz ile incelme, sıkılaşma, kilo kontrolü, duruş bozukluklarına, eklem rahatsızlıkları, sırt, bel, boyun ve diz ağrılarına yönelik antrenman programları, egzersizler, yoga, pilates, reformer ve nefes dersleri başladı. Stüdyo derslerinin yanı sıra hava koşulları müsade ettiği taktire doğada da devam eden

Herkes için yoga, pilates, reformer, özel ve grup dersleri İstanbul, Göktürk The Power Lab'de
Herkes için yoga, pilates, reformer, özel ve grup dersleri İstanbul, Göktürk The Power Lab’de

derslerimiz ile daha çok yaşama enerjisi ile dolacak, bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklarla mücadele konusunda daha da güçlenecek, fiziksel, zihinsel ve ruhsal açıdan en iyi versiyonunuza ulaşacaksınız.

Antrenman programlarınız yazılmadan önce, sağlık bilgileriniz alınacak, postür analiziniz yapılacak ve hedefleriniz doğrultusunda size en uygun olacak olan egzersiz planlamasını spor koçunuz ile yapma şansına sahip olacaksınız. Daha sonra düzenli olarak yaptığınız antrenmanlarınız ve sağlık programlarınız ile bu dünyadaki sizin için en değerli yer olan bedeninizde daha huzurlu, rahat, mutlu, fit ve dinç olacaksınız.

Dilerseniz grup derslerine katılın, dilerseniz bire bir, özel olarak alacağınız personal training derslerine veya eşli egzersiz programına eşiniz, erkek veya kız arkadaşınız, çocuğunuz ile katılın. Herkes için, her seviyede ve haftanın her günü gerçekleşen derslerimiz hakkında bilgi almak için, iletişim bölümündeki telefon numarasından hemen bizi arayın.

Sağlıkla Kalın

 

GÖKTÜRK’TE YOGA DERSLERİ, YOGA FELSEFESİ VE EĞİTİMİ

Canan Korkmaz ile İstanbul Göktürk'te yoga dersleri başladı. (Resim:Karadeniz Ayder Yaylası Luminy Yoga Kampı)
Canan Korkmaz ile İstanbul Göktürk’te yoga dersleri başladı. (Resim:Karadeniz Ayder Yaylası Luminy Yoga Kampı)

Herkese Merhabalar

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi, İstanbul, Göktürk’te yoga derslerine başladı. Programlarımız boyunca 8 kollu ashtanga yoga uygulanmaktadır. Yoga dersimiz, pranayama yani yaşama enerjisini yayma çalışmaları ile başlar. Diğer spor alanlarında genelde yalnızca fiziksel bedenimizle çalışıyoruzdur. Fakat yoga ve pranayama çalışmalarının enerjileri, astral bedeni de besler. Astral bedeni beslediğinizde, prananız yüksek olduğunda, daha çabuk iyileşirsiniz, hastalıklara yakalanma riskiniz azalır. Pranayama çalışmaları ardından ayakta nefes hareketleri, güneşi selamlama (aktif olarak gerçekleşir. 12 yoga asanasnın birleşiminden oluşur.), yoga asanaları, derin gevşeme ve selamlamayla son bulur. Yoga asanaları, güçlü, dengeli ve esnek bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Esneklik gerektiren hareketler boyunca vücudunuz bağ doku oluşturur ve bu bağ dokular genç kalmanızı sağlarken yaşlanmayı da geciktirir. Kısacası bedeninizin, ruhunuzun ve zihninizin ihtiyacı olan her şey yogada zaten vardır. Başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Fiziksel, ruhsal ve zihinsel arayış içinde olanlar, kişisel gelişimine önem verenler, bu derin ve 7000 yıllık ilimi bizimle birlikte tanımaya ne dersiniz?

Merkezimiz ilk olarak İzmir, Güzelbahçe’de faaliyete geçti. Burada doğa içinde zihin, beden ve ruh bütünlüğünü sağlayarak, sizlerin fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak en iyi

Canan Korkmaz ile nefes ve pranayama çalışmaları Göktürk, İstanbul'da (Resim: Avusor Krater Gölü Karadeniz)
Canan Korkmaz ile nefes ve pranayama çalışmaları Göktürk, İstanbul’da (Resim: Avusor Krater Gölü Karadeniz Kampı)
Luminy ve Canan Korkmaz ile yoga kampları ve tatillerine katılın sağlıkla kalın. (Badara Yaylası, Karadeniz)
Luminy ve Canan Korkmaz ile yoga kampları ve tatillerine katılın sağlıkla kalın. (Badara Yaylası, Karadeniz)

versiyonlarınızı bulmanız ona ulaşmanız için programlar, aktiviteler ve eğitimler düzenledik. Bahçesinde domates ve biberlerin yetiştiği, çeşitli meyve ağaçlarının bulunduğu şirin bir villada yoga, pilates, reformer, zumba, bosu balance denge topu dersleri, nefes eğitimleri, meditasyonlar, kilo vermeye ve kilo kontrolüne yönelik personal training (kişiye özel dersler) ve spor programları uyguladık.

Şimdi ise İstanbul Göktürk’te doğa içinde veya kendi sitenizde, evinizde ve her yerde spor programları, kampları ve eğitimleri sunuyoruz.

İstanbul Göktürk’te Uluslararası Yoga Alliance eğitmeni Canan Korkmaz ile sabah, akşam veya günün herhangi bir saatine, dilerseniz özel olarak, dilerseniz var olan gruplara katılarak, dilerseniz kendi oluşturacağınız en az 3 kişiden oluşan mini yoga grupları ile yoga derslerine başlayabilirsiniz. İki kişilik couple work out programları ile de eşiniz veya arkadaşınızla birlikte hem kaliteli ve sağlıklı vakit geçirin hem de vücudunuza, zihninize ve ruhunuza en iyi gelecek olan egzersiz ve çalışmaları yapın.

Göktürk'te Canan Korkmaz ile doğada ve heryerde yoga dersleri başladı. (Resim: Badara Yaylası Karadeniz Yoga Kampı)
Göktürk’te Canan Korkmaz ile doğada ve heryerde yoga dersleri başladı. (Resim: Badara Yaylası Karadeniz Yoga Kampı)

Her seviyeden kişi için uygun olan derslerimiz sırasında vücudunuzun ihtiyacı olan hareketi vücudunuzu yormadan gerçekleştirirsiniz. Vücut geliştirme, fitness gibi programları yaparken kilo vermeniz daha zordur. Bunun nedeni vücudunuz gereğinden fazla efor sarf eder, yorulur ve dolayısıyla daha çok yemek yeme ihtiyacı duyar. Fitness programlarında hipertrofi gerçekleşir yani kaslarınız büyür. Kas ağırlığı yağdan daha fazla olduğundan kilo alırsınız. Fitnessı bıraktığınızda ise o büyüyen güzel kaslarınız zamanla kendini salmaya, eskisinden daha kötü bir hal almaya başlar.  Oysa yoga yaparken aşırı bir kas büyümesi gerçekleşmez. Fit, dengeli, esnek, kuvvetli ve ideal bir vücuda sahip olursunuz. Yoga ruhunuzu da besler, zihninizi sakinleştirirsiniz. Çok fazla efor sarf etmediğinizden

Uluslararası Yoga Alliance Eğitmeni Canan Korkmaz ile Göktürk ve Kemerburgaz'da yoga dersleri başlamıştır.
Uluslararası Yoga Alliance Eğitmeni Canan Korkmaz ile Göktürk ve Kemerburgaz’da yoga dersleri başlamıştır. (Resim: Karadeniz Yoga Kampı Karagöl.)

yemek yeme isteğiniz de azalır. Unutmayın zihin ister, ruh ihtiyaç duyar. Ruhunuzun ihtiyaçlarına kulak verin ve hemen programlar hakkında bilgi alın.

İstanbul Göktürk’teki sağlık ve spor programlarının yanında Luminy ailesi düzenli olarak butik yoga, sanat, doğa keşif kampları ve tatilleri düzenler. Çeşme, Alaçatı, Karadeniz, Rize, Trabzon, Artvin, Marmaris gibi birçok şehirde kamplar düzenledik. Eylül ve Ekim 2017 tarihlerinde ise Kaz Dağları Kampımız için hazırlıklara başladık.

Derslere katılmak ve bilgi almak için iletişim bölümündeki telefon numaramızdan hemen arayın.

 

 

 

LUMINY EGZERSİZ VİDEOLARI: REFORMER PİLATES EGZERSİZLERİ GÜZELBAHÇE

 

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi reformer pilates egzersizleri ile sırt, bel ve boyun ağrılarınızı geçirin, duruş bozukluklarınızı tedavi edin, şekilli ve sıkı bir vücuda sahip olun.

Luminy sağlıklı ve doğal yaşam için tüm üyelerini ve takipçilerini desteklemeye devam ediyor. İşte size sırt ve göğüs kaslarınızı güçlendirip esnetecek harika bir egzersiz videosu. Özellikle bel ve boyun fıtığı olan kişiler için reformer pilates son derece sağlıklı ve tedavi edicidir. Doktorunuzdan da onay aldıktan sonra tedavi sonrasında sağlıklı ve düzgün bir postüre sahip olmak için siz de reformer pilatesi mutlaka deneyin.

Reformer yanlızca bayanlar için değil erkekler için de harika bir egzersiz aletidir. Hatta reformer eskiden sakatlık geçiren Amerikan askerlerinin tedavisinde de kullanılıyordu. Pilates matwork ve reformer yanlızca bayanlar için değil erkekler için de harika bir antrenman programıdır.

Kasları güçlendirip şekillendirirken aynı zamanda da vücudunuzu, sıkılaştırıp esnekliğini ve dayanıklılığını da arttırarak kısa sürede şekle sokar.

Herhangi bir antrenmana başlamadan önce mutlaka en az 15 dakika aktif ısınma ile ısınınız. (jogging, bisiklet, ip atlama, zumba, trambolin vs…)

Egzersizlerinizin ardından, (sabah yürüyüşü bile olsa) mutlaka esneme hareketlerinizi düzenli olarak yapınız.

Bilgi almak ve bizi ziyaret etmek için lütfen telefonla randevu alınız.

İletişim bölümünden adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi çok yakında İstanbul, Göktürk, Yeshill sitesinde.

Not: Luminy videoları daha önce spor ile ilgilenmiş veya herhangi bir rahatsızlığı olmayan kişiler içindir. Hareketler sırasında bel, boyun ve dizlerinizde ağrı hissederseniz harekete son verin. Videoları uygulamadan önce mutlaka Luminy spor koçlarına, personal trainerlara veya doktorunuza danışın.

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi ile ilgili her türlü yayın hakkı Luminy’ye aittir. İziznsiz paylaşılamaz ve çoğaltılamaz.

 

SPOR VE YAŞAM KOÇUNUZ İLE MUHTEŞEM VÜCUDA 12 GÜNDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

 

Ekran Resmi 2015-04-10 16.16.04Luminy Yaşam personal training uygulamaları ile 12 günde 1 beden küçülebilir, 25 ila 80 cm arasında incelebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız bu mümkün. Yapmanız gereken tek şey 12 gün boyunca 50 dakikanızı kendi sağlığınıza ayırmak. Haftada en az 3 gün olmak koşulu ile programınızı kendiniz belirleyebilir, hayalinizdeki vücut ölçülerine ulaşabilirsiniz.

Doğal olmayan yollara artık ihtiyacınız yok. Tıbbi operasyonlar, haplar, sağlıksız diyetlere ve aç kalmaya son. Yanlızca vücut ağırlığınız ile heryerde yapabileceğiniz bu antrenmanlar sayesinde sağlıklı bir şekilde kısa sürede incelip formunuzu yıllarca korumayı öğrenebilirsiniz. Luminy yaşam size ofiste, evde, dışarıda, yaz, kış  kısaca her yerde her koşulda spor yapmayı ve sağlıklı kalmayı öğretir.

Fiziksel mükhemmelliğe ulaşmak için zihnimizi de buna hazırlamalıyız. Zaten evde veya dışarıda spor yapamama nedeniniz de motivasyon eksikliği ve zihninizin buna hazır olmamasıdır. Personal training spor programları ile yanlızca vücudunuzu değil zihninizi de daha aktif bir hale getirebilirsiniz. Bunun için Luminy Life, spor koçluğunun yanında size bir de yaşam koçu ile çalışma imkanı vermekte. Yaşam koçunuz ile sporu bir yaşam tarzı haline getirme konusunda motivasyon sağlayabilir, hayata dair halletmek istediğiniz konuları adım adım çözebilirsiniz.

FARKLIYIZ ÇÜNKÜ:

aquagymBütün bunların yanında her ay düzenli olarak bütün üyelerin faydalanabileceği outdoor aktivite programları sayesinde şehirden uzakta Güzelbahçe başta olmak üzere, mevsime göre farklılık gösteren, çeşitli yerlerde yaptığımız doğa aktiviteleri ile kapalı ve kalabalık spor salonlarına artık gitmek zorunda değilsiniz.Ekran Resmi 2015-08-08 11.15.25

Doğa egzersiz programları yanında yine bütün üyelerimizin faydalanabileceği düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz, meditasyon seansları sayesinde zihninizi daha berrak ve aktif bir hale getirebilirsiniz. Bolluk bereket, şükretmeyi öğrenme, geçmiş şifası, gelecek yaşam yapılandırma, aşk ve iş hayatında mutluluk, olumlama, hayal et ve gerçek olsun vb konularda yapacağınız mediyasyonlar, zor koşullar altında bile pozitif düşünmenizi ve çözüm odaklı olmanızı sağlar.

zerrinDiğer spor merkezleri ve stüdyoların aksine Luminy yaşam üyeleriyle grup olarak değil birebir ilgilenir. Herkesin vücut tipi, ihtiyaç ve istekleri farklı olacağı için, uygulanacak olan antrenman programı da büyük bir itinayla hazırlanmalı ve üyelerin gelişimi aylık olarak değil gün ve gün takip edilmelidir.

Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezine geldiğinizde size en uygun programı, spor koçunuz ile belirlemeden önce vücut ölçüm ve analizleriniz yapılır. Her paket sonunda yapmış olduğumuz bu ölçümler 10 veya 12 ders sonrası tekrarlanır. Böylece ne kadar inceldiğinizi veya hedefinize ne kadar yaklaştığını görebilirsiniz. (Gerçi bunu pantolonlarınızın bol gelmesinden de farkedeceksiniz. :) )

Vücut analizleriniz yapıldıktan sonra herhangi bir duruş bozukluğu tespit edilmesi halinde (kifoz, lordoz, skolyoz, iç basma dış basma vb.) vücudunuzu şekillendirirken aynı zamanda bu duruş bozukluğunun da giderilmesini sağlar. Böylece sırt, bel, diz ve boyun ağrılarınız azalırken, duruş ve yürüyüşünüz de düzelir.

Luminy Yaşam sizin hayatınızın her alanında bir adım önce olup insanlara ışık saçmanız için elinden geleni yapar. Bunun için ders sonlarında programınızda olmayan fakat hayatınızda çok işe yarayabilecek pratik çözümler sunar. Bunlardan biri personal training veya pilates seansları sonunda yapılan yüz yogasıdır. (yüz egzersizleri) Yüz yogası sayesinde pahalı kremlere veya tıbbi operasyonlara maruz kalmadan cildinizin daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl vüculdumuz spor yaptığımız zaman daha sıkı ve güzel görünüyorsa, aynı şekilde yüz antrenmanları sayesinde de yüz kaslarınızı çalıştırarak daha sıkı ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Başarı videolarımızı web sitemizden ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. ( Luminy Yaşam Facebook Sayfası )

Spor ve Yaşam Koçu Canan Korkmaz İle Luminy Health Personal Training Uygulamaları Güzelbahçe/İzmir.

60 cm inceldi  10 Günde 60 cm İnceldi.      Linkleri tıklayarak ilgili haberleri inceleyebilirsiniz.

12 Günde 64 cm İnceldi         64 cm inceldi

Güzelbahçe Luminy Sağlıklı Yaşam, Spor, Pilates ve Yaşam Koçluğu Merkezi ile 49 cm inceldiler


başarıj Güzelbahçe Kahramandere’de bulunan Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi, siz yeni üyeleri için her geçen gün yeni eğitimler ve ekipmanlarla daha iyi bir hayat sunmak için çalışıyor.

Bugün 12 günlük özel grup pilates dersleri sabah progrmı üyelerinin ölçüm vakti idi. Düzenli spor, beslenme desteği, meditasyon, yüz yogası ve masaj uygulamalarının da uygulandığı programlar ile muhteşem sonuçlar almaya devam ediyoruz. Haftada 3 gün 50 dakikalık antrenman ile, Nazan hanım  47,5  cm, Dilara ve Julide hanımlar ise tam 49cm inceldiler. Kardiyo ile desteklenen sabah matwork pilates derslerinde, yoğun olarak quadriceps, hamstring ve abdominal kas grupları üzerinde çalıştık. Bu egzersizler sayesinde karın ve basen bölgesini etkin bir şekilde şekillendirdik. Haftada sadece 3 gün 50 ila 60 dakikalık süre boyunca  çalışarak başarılı sonuçlara ulaştık. Siz de haftada sadece 3 gün 50 dakikanızı ayırarak hayalinizdeki vücuda 1 adım daha yaklaşabilirsiniz.

Spor yapmak yanlızca vücut şekillendirmek için değil aynı zamanda cildimizin güzelleşmesi, düzgün bir postüre sahip olmamız, bağışıklık sistemimizin güçlenmesi, yaşlılıkta oluşabilecek kemik erimesi veya kalp problemleri gibi rahatsızlıkların önlenmesi için kesinlikle çok gereklidir. Spor yapmak yalnızca bir aktivite değil yaşam tarzıdır.

Bu alışkanlığı kazandığınızda hayatınız büyük ölçüde kolaylaşacak ve değişecektir. Her geçen gün daha sağlıklı olacak, farkı ilk hafta itibariyle hissedeceksiniz.

Denge kayıpları ve sakatlanmaları engellemek, sırt, bel ağrılarını önlemek ve duruş bozukluklarını düzeltmek için de çok etkili olan bireysel antrenmanlar (personal training), reformer pilates, matwork pilates ile her geçen gün daha sağlıklı olabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe daha güçlü ve genç kalmanız için, sporu bir yaşam tarzı haline getirebilmeniz ve motivasyonunuzun artması için Güzelbahçe’de bulunan merkezimizde profesyonel eğitimler almış yaşam ve spor koçları ile çalışma fırsatını siz de yakalayın. Hemen bizi arayın.

Canan Korkmaz

Yaşam ve Spor Koçu

Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi, Güzelbahçe, İzmir.başarıd

Doğada Sağlıkla Fit ve Zinde Kalın

LUMINY yaşamınıza sağlıklı yön verebilmeniz için kişiye özel hazırlanan programlar ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile sizleri bekliyor. Hayalinizdeki yaşamı bize aktarın biz de en uygun koçluk / spor aktivitesini size önerelim. Sağlıklı bir yaşam tarzı için bizi seçin.Doğada spor1

Doğada spor2Pilates  Zihin ve beden bütünlüğünü sağlamaya yöneliktir. Konsantrasyon, nefes, odaklanma, vücut ve zihin kontrolü gibi prensiplere sahiptir. Omurganın rahatlaması, sırt, bel, karın ve kalça kaslarının güçlenmesi, esneklik, beden farkındalığı, enerji ve vücudun günlük hayatta rahat, güvenli ve daha güçlü hareket etmesine destek olmak gibi faydalar sağlar. Matwork, reformer tower, hamile pilatesi, anne çocuk pilatesi seansları uygulanmaktadır

Reformer Tower  

Normal reformerdan farklı olarak, daha lükstür. Daha çok ekipman ve hareket kapsar. Konforlu yapısı sayesinde vücudunuzun kolayca esnemesine, sıkılaşmasına, incelmesine, toparlanmasına ve şekillenmesine yardımcı olur. Ayrıca bel, boyun, diz rahatsızlıklarının giderilmesini sağlar. Sırt ve bel ağrılarına iyi gelir.pt4

Kişiye Özel (Personal Training)

Kişinin, antrenörle bire bir çalışma şeklini ifade eder. Duruş bozukluklarının düzeltilmesi, sırt ve bel ağrıları, vücut geliştirme, vücut şekillendirme, incelme, sıkılaşma ve sağlıklı kilo verip alma konusunda en iyi programlardandır. Fiziksel uygunluk, ihtiyaçlar ve bireyin istekleri doğrultusunda şekillenebilen programlardır. Her yaştan birey için doğru program seçilip uygulanır. Kuvvet, dayanıklılık, esneklik, çeviklik gibi temel yetileri geliştirerek belirlenen hedeflere, kişisel motivasyon, günlük yaşam kalitesinin artması gibi konulara destek olunarak ulaşılır. Bireyin vücut analizi yapıldıktan sonra antrenörle çalışma süresi planlanır. Beslenme, günlük hayat akışı, uyku düzeni, egzersiz programı planlama gibi konularda doğru yönlendirmeler sağlanır. Ayrıca kişinin spor koçu yanında bir de yaşam koçu bulunur.

Vücut Geliştirme

Güç, kondüsyon, dayanıklılık, çeviklik ve esneklik odaklı yapılan programdır.

Ekran Resmi 2015-04-10 16.27.47Aile Egzersiz Programları

Bu program; aileleri, fiziksel egzersiz ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri için bir araya getirir. Ebeveynlerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmelerini sağlarken çocuk ve bebeklerin, fiziksel ve zihinsel gelişimine de katkı sağlar.

Çocuk Cimnastik

Fiziksel güç, koordinasyon, esneklik, çeviklik, denge kontrol gibi yetilerin gelişimine katkısı olan bir performans çeşididir ve 4 yaş ve üzeri çocuklar ve büyükler için uygun, güvenli programlar içermektedir.Ekran Resmi 2015-04-10 16.16.46

Oryantal DersiZumba ve Aerobik Dans

Yoğun müzik temposu eşliğinde, vücudun müziğin ritmiyle uyumlu şekilde hareket etmesini ifade eder. Modern dans hareketleri ile dayanıklılık, estetik ve algının artmasına yönelik çalışmayı ifade eder. Latin dans adımları, oryantal dans hareketleri ve savaş sanatları ile bazı kuvvet antrenmanlarını da içeren, müzikli ve yoğun egzersiz programıdır.

Doğa Aktivite Programları

Bireysel Fitness antremanları ve takım yarışmalarının olduğu aktivitelerdir. Fiziksel ve zihinsel egzersizler, birey veya şirketlere özel planlanan programlar, oyunlar, trekking (dağ yürüyüşü) ve fitness programları sunar. Yaz kış açık alanda şekle girerek eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Günlük stresten uzak kalarak, vücudunuzun doğal ortamda güneş ve oksijen sayesinde daha çok toksin atmasını, yağ yakmasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Bosu

Denge eğitimi, fiziksel etkinlik, zinde olma, ve zihinsel hazırlık ile hedeflerin birleştirilmesini ifade eder. Her yaştan bireyler için uygulanabilen programlar vardır. Kuvvet, denge, dayanıklılık ve koordinasyon gibi temel yetilerin gelişimine katkı sağlarken vücudu şekillendirerek bireye keyifli çalışma imkânı sunar.PT2

RIP 60

RIP 60; güç, kuvvet, koordinasyon, denge ve dayanıklılık yetilerini geliştiren bir sistemdir. Yerçekimini kaldırarak vücuda gereksiz ağırlık yüklemeden uygulanılabilen bir programdır. Her yaştan kişinin uygulayabileceği bu programları orijinal RIP 60 ekipmanları ile uygulmaktayız.

Ekran Resmi 2015-04-10 16.22.34Su Aktivite Programı

Çocuk ve yetişkinler için olan bu program; -Çocukların suda güvenli kalma ve temel yüzme becerilerinin geliştirilmesi -Yetişkin; yüzme ve stressiz yüzme eğitimi -Yetişkinler için su egzersizleri Konularında hizmet verir. Ayrıca suda; yetişkinler için suda esneklik, dayanıklılık ve kuvvet gibi yetilerin artışını destekler. Ve suda stressiz yüzmeyi aktarmayı hedefler. Çocuklar için ise; suda güvenli kalma, temel yüzme becerilerini sağlama gibi konularda hizmet verir.

Pilates MatWork

Bu egzersizler makineleri kullanılmadan mat üzerinde yapılan nefesle birlikte vücut kontrolü, merkezleme, akıcılık, kesinlik ve konsantrasyon olmak üzere 6 prensibe dayanan egzersizlerdir. Beden ve zihnin etkili bir şekilde rehabilite edilmesini, vücut şekillenmesini, rahatsızlık ve incinmelerin iyileştirilmesini sağlar.

Ekran Resmi 2015-04-10 16.28.38Herkes için egzersiz

Daha önce hiç spor yapmamış olabilirsiniz veya birtakım sağlık durumlarınız olabilir. Doktorunuzun izin verdiği ölçüde, size en uygun egzersiz programlarıyla, doğa içinde veya kapalı alanda yaptığınız bu aktiviteler yaşam standardınızı kesinlikle yükseltecektir. Düzenli spor aktivitesi Kalp krizi, Yüksek tan- siyon, şeker hastalığı, kanser riski ve bunun gibi rahatsızlıklara yakalanma riskini azaltır. Telaş ve depresyonu önler, kemikleri güçlendi- rir, hareket kabiliyetini arttırır.

Oryantal Dans

Oryantal dans vücult duruşunuzu ve yürüyüşünüzü güzelleştirir. Kasları güçlendirerek esnekliğinizi arttırır. Oksijen alımını arttırdığı için hücreleri besler ve cildi güzelleştirir. Sırt ve bel ağrılarına iyi gelir. Stresi azaltır. Hafızayı güçlendirir, doğru kararlar almanızı ve daha rahat bir uyku sağlar.

Trambolin

Enerjinizi arttırır ve kalori yakmanın en eğlenceli yoludur. Metabolizmayı hızlandırır. Oksijen kapasitesini arttırır. Kalp, kas ve kemikleri güçlendirir. Vüculdunuza endorfin salgılatarak daha pozitif, mutlu olmanızı sağlar, özgüveni arttırır.

 

Yoga

Sonbahar yenilenme ve arınma zamanıdır. Bu değerli mevsimde kendinize ve yakınlarınıza bir iyilik yapıp yoga ve yogalates ile tanışın. Ruhsal zihinsel ve fiziksel anlamda şifalanın.

Yoga, yogalates ve meditatif pilates dersleri, günün yorgunluğunu atmanız, pozitif bir yaşama sahip olmanız, iç huzurunuz ve sağlığınız için çok önemlidir.  Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezin profesyonel eğitmenleri ile, Güzelbahçe Kahramandere Luminy Merkez Villada yoga derslerine başlıyor.  Yoga Academy’nin değerli eğitmenleri ve Luminy Yaşam, daha sağlıklı bir yaşam ve iç huzurunuzun sağlanması için sizleri Güzelbahçedeki merkezine deneme derslerine bekliyor.