ONLINE YOGA, PRANAYAMA, NEFES DERSLERİ VE PERSONAL TRAINING BAŞLADI (İZMİR, GÜZELBAHÇE, URLA)

Canan Yıldırım ile yoga, pranayama, nefes, meditasyon, spiritüel yaşam koçluğu, kilo kontrolü ve daha bir çok program online olarak her yerde ve İzmir Alsancak'ta sizi bekliyor.
Canan Yıldırım ile yoga, pranayama, nefes, meditasyon, spiritüel yaşam koçluğu, kilo kontrolü ve daha bir çok program online olarak her yerde ve İzmir Alsancak’ta sizi bekliyor.

Luminy ailesi olarak bereket ve şans ile gelen 2020 yılını mutluluk ve sevgiyle karşılıyoruz. Sadece İzmir’de değil, birçok yerde kamplar ve etkinlikler düzenlemekteyiz. Ailemize katılmak isteyen herkese online yoga, pranayama, nefes, meditasyon, kilo kontrolüne yönelik personal training, fonksiyonel antrenman ve çeşitli programlara katılabilir.

Sizler de aileniz, arkadaşlarınız, komşunuz ya da diğer sevdiklerinizle yaşam ve spor koçluğu ile, aynı zamanda da yoga felsefesinin derinliklerine inerek, yogik yaşam tarzını hayatımıza nasıl geçireceğimizi, yememiz, yemememiz gereken besinleri, günlük rutinlerimizin nasıl olması gerektiğini, neye ne kadar zaman ayırmamız gerektiğini kısaca hayatımızda değiştirip dönüştürmek istediğimiz ve yaşamımıza sokmak istediğimiz her şey için bir başlangıç olarak kabul edebileceğimiz online Luminy Life derslerine başlamak için tek yapmanız gereken bizi arayıp kısa bir görüşme ardından nelere ihtiyacınız olduğunu belirleyip bunları birlikte uygulamak.

İzmir Urla Sports Box ve Güzelbahçe’de ders ve workshoplarımız tüm hızıyla devam etmekte. Takipte kalın ve hiç bir zaman yalnız olmadığınızı ve her zaman yanınızda olduğumuzu hatırlayın. Bilgi almak için 0531 525 77 47

Instagram: Luminy Life.

 

 

Doğada spor3
Canan Yıldırım ile İzmir, Urla ve Çeşme’de kendi sitenizde yoga ve matwork pilates grup dersleri, fonksiyonel antrenmanlar ve personal training alabilirsiniz.
doğaaaaa
Luminy Life ile doğada, farkındalık, yoga ve pilates kamp ve workshopları başladı.

Fazla kilolarınızdan kurtulmak?

Sırt ve bel ağrılarını unutmak?

Merdivenleri rahatça çıkmak?

Eski kıyafetlerinizin içine girmek?

2 adımda nefes nefese kalmamak?

Dik ve fit bir vücuda sahip olmak ister misiniz?

20150414_125449
Canan Yıldırım ile doğada pilates. İzmir, Alsancak stüdyomuzda reformer ve matwork pilates, yoga, pranayama ve nefes derslerimiz başladı.

Doğada, Kendi Sitenizde Spor

Luminy Yaşam yaza hazırlık programları çerçevesinde oksijen alımı ve yağ yakımının maksimum olacağı doğada pilates dersler tam da size gore.

Arkadaşlarınızla doğada, kendi sitenizde yapacağınız pilates dersleri sayesinde yaza fit bir vücutla girebilirsiniz.

Luminy yaşam kadın, erkek, genç, yaşlı, her yaşa uygun programlarıyla sizlere fayda sağlamak için her zaman yanınızda.

Bizi Facebook (Luminy Yaşam)/Instagram (luminylife) den takip edebilirsiniz.

Size en uygun zamanlarda, seviyenize uygun, haftada 3 veya 2 günlük programlar, personal training dersleri de isteğe göre uygulanır.

İletişim için: 0 531 525 77 47

https://www.facebook.com/luminylife

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>