YOGA VE SANAT YAZ KAMPLARI VE YAZ TATİLİ

Canan Korkmaz ile Yoga Kampı
Canan Korkmaz ile Yoga Kampı

Siz de aileniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ile bizimle Çeşme Alaçatı Nea Garden Butik Otel’de lavanta ve mis gibi deniz kokusu eşliğinde, doğa içinde yoga yapmak, tuval üzerinde en sevdiğiniz şeyleri, hayallerinizi resmetmek ve bu resimlerle evinizin veya işyerinizin duvarlarını süslemek, sevdiklerinize bir hediye hazırlamak ister misiniz?

Vücudunuza en iyi gelecek olan egzersiz yoga ile tüm senenin

Doğada yoga tatili
Doğada yoga tatili

yorgunluğunu atıp, sırt, bel ve boyun ağrılarından kurtulmak, eklem rahatsızlıklarına son vermek için siz de bu programa katılmalısınız.

Alaçatı'da Sevgi Gür ile Art Therapy
Alaçatı’da Sevgi Gür ile Art Therapy

Yaza muhteşem doğa aktiviteleri ve outdoor programları ile Türkiye’nin en güzel tatil beldesi, Ege Bölgesinin ve İzmirin incisi Çeşme Alaçatı’da katılacağınız bu programlar size bir tatilden beklediklerinizin ötesinde şeyler sunuyor.

27 28 Mayıs 2017 ve 3 4 Haziran 2017 tarihlerinde Alaçatı Nea Garden Butik Otelde gerçekleşecek olan etkinliğimiz için erken rezervasyon fırsatlarını yakalayın ve bizi arayın. Bizi Facebook ve Instagram sayfasından da takip edin.

Alaçatı'da Butik Otel'de Yoga ve Sanat Kampı ve Tatili
Alaçatı’da Butik Otel’de Yoga ve Sanat Kampı ve Tatili

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>