TAYLAND YOGA MEDİTASYON VE ALTERNATİF TIP TEDAVİ İNZİVA VE TATİLLERİ KOH SAMUI KOH PHANGAN

Alternatif tıp, ayurveda, fiziksel ve ruhsal terapiler Tayland, Koh Phangan ve Koh Samui inziva ve tatillerinde sizlerle buluşuyor.
Alternatif tıp, ayurveda, fiziksel ve ruhsal terapiler Tayland, Koh Phangan ve Koh Samui inziva ve tatillerinde sizlerle buluşuyor.

Holistik yaklaşımımızla, beden, zihin ve ruhu iyileştirmenin gücüne inanıyoruz. Antik uygulamalardan modern tekniklere kadar, bedensel rahatsızlıkların ve memnuniyetsizliğin kök nedenlerini ele alan bir wellness yaklaşımı sunuyoruz.

Gelin, sunduğumuz holistik terapilere birlikte göz atalım:

• Meditasyon: Rehberli astral meditasyonlar aracılığıyla bilinçaltınıza dalmak. Gizli potansiyelleri açığa çıkarın, sınırlayıcı inançları ortadan kaldırın ve içsel bilgelik kaynağına ulaşın.

• Yoga: Yoga asanaları, pranayama ve meditasyonun yenileyici gücünü deneyimleyin. Bilinçli hareket ve nefes çalışmasıyla gerginliği azaltacak, esnekliği artıracak ve iç huzurunuzu geliştireceksiniz.

• Hipnoz: Belirli ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış hipnoterapi seanslarıyla bilinçaltı zihni keşfedin. Korkuları bırakın, engelleri aşın ve başarı ve mutluluk için zihninizi yeniden programlayın.

Yaşam Koçluğu Hayatın zorlukları ve fırsatları arasında kişiselleştirilmiş rehberlik ve destek alın. Tutkularınızı keşfedin, anlamlı hedefler belirleyin ve güçlendirme ve bolluk düşüncesi geliştirin.

Holistik Terapiler Akupunktur ve kup terapisi, kiropraktik bakım ve bitkisel tedaviler gibi çeşitli şifa yöntemlerini içeren kapsamlı bir dizi tedavi sunuyoruz.

Whatsapp +905315267747
İnstagram luminylife
Diğer haberler:

 • İzmir, Alsancak'ta yeni başlayanlara ve her seviyeden yoga dersi almak isteyenlere yönelik dersler başlıyor. Bilgi ve rezervasyon için 0531 525 77 47.
  İzmir, Alsancak’ta yeni başlayanlara ve her seviyeden yoga dersi almak isteyenlere yönelik dersler başlıyor. Bilgi ve rezervasyon için 0531 525 77 47.

  YOGA, MEDİTASYON, PRANAYAMA DERSLERİ

 • NEFES ATÖLYELERİ
 • YOGA VE FARKINDALIK KAMPLARI
 • İŞYERİ ZİNDELİK VE MOTİVASYON PROGRAMLARI
 • SIRT, BEL, BOYUN EKLEM

   AĞRILARI İÇİN YOGA VE EGZERSİZLER

 • DURUŞ BOZUKLUKLARINA YÖNELİK ANTRENMANLAR
 • VUCUT ŞEKİLLENDİRME VE KİLO KONTROLÜ
 • PİLATES MATWORK VE REFORMER

Ayrıntılı bilgi almak için whatzap veya instagram adresimizden randevu alınız.

0 531 525 77 47

 YOGA, FITNESS AND PERSONAL TRAINING SESSIONS HAS STARTED IN BUDVA MONTENEGRO.

YOGA LESSON IN BUDVA, PODGORICA, KOTOR, TIVAT
YOGA LESSON IN BUDVA, PODGORICA, KOTOR, TIVAT

TRANSFORMATION STARTS INSIDE

Get rid of stress and depression, good for anger management

No back, neck and knee pains

Good for sleeping problems

Strengthens immunity system

Have more energy during the day

Increase motivation, concentration and productivity

Good for skin problems

Lose weight

WhatsApp and Viber Number: +905315257747

Instagram: Luminy Life

 

To have more information please send a whatzap message and we will keep in touch you.

MİSTİK İLİM EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR

Eğitim Konuları:

Mistik ilimler ve enerjiler eğitimleri Güzelbahçe İzmir'de
Mistik ilimler ve enerjiler eğitimleri Güzelbahçe İzmir’de

—Bioenerji

—Psişik saldırılardan korunma (ve nazardan korunma)

—Meridyenler

—Homeroteral enerji

—Uygulamalı Astral Trans Eğitimi

—Enerjiyle gelecek okuma seansları

Tanıtım dersimiz salı günü saat 19.00 da Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi Kahramanderedeki butik villamızda yapılacaktır. Musaitlik bilgisi, rezervasyon ve ön kayıt için lütfen bizi arayın.

 

 

LUMINY SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ TRT KENT RADYO’DA

Canan YILDIRIM , Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık merkezinin sahibi ve yaşam koçu olarak TRT Kent radyoda haftasonları Mesut Öztürk ve yılın en iyi yerel

Kentini Dinle.
Kentini Dinle.

radyo programcısı Mustafa Karslıoğlu ile canlı yayında.

KENT ORMANI
CANAN YILDIRIM

Canlı yayın süresince konuşulan konular arasında sağlıklı yaşam, zihinsel, bedensel ve ruhsal sağlığımızı koruyarak kilo vermenin sırları, bitkilerin vücudumuza ve ruhumuza faydaları, ilişkiler, stres yönetimi, iletişim, liderlik, duygu kontrolü, öfke kontrolü ve dahası bulunmaktadır. TRT Kent Radyo’yu dinlemeye devam edin. İzmir İzmirin en iyi radyo programında görüşmek üzere. Sağlıkla kalın. :)

LUMINY SAĞLIK MERKEZİNDE REİKİ DERSLERİ BAŞLIYOR (GÜZELBAHÇE/KAHRAMANDERE)

Ekran Resmi 2016-03-19 14.47.03Reiki1Toplum olarak aydınlanmaya ve şifalanmaya en çok ihtiyacımız olan bu dönemde siz de evrensel enerjinizle tanışın. Reiki stresi azaltan, rahatlamanızı sağlayan ve şifa veren bir Japontekniğidir. İlk Eğitimimiz 23 Mart 2016 tarihinde, Güzelbahçe Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi villamızda geçekleşecektir. Katılım sınırlı sayıda ve ücretsizdir. Müsaitlik için randevu almanız gerekmekte. Web sitemizin iletişim bölümünden telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

 

LUMINY YAŞAM KOÇLUĞU VE SAĞLIK MERKEZİ HER AY OPTİMUM’DA

incecik bir Canan YILDIRIM ve Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi bundan sonra her ay İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, Gaziemir’de takipçileri ve sağlığına önem verenlerle buluşacak. İlk eğitim 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17.00 da Optimum Outlet event alanında gerçekleşti. Katılımcıların ilgiyle dinlediği ve sağlık hakkında önemli konularda bilgi sahibi olduğu, yanlış bildiklerini düzelttikleri, karşılıklı sorular, cevaplar ve ev egzersizleri ile geçen, çok verimli bir eğitimdi.

Bu haftanın konusu, zihin beden ve ruh sağlığı idi. Seminerin adı ise İncecik bir beden, tertemiz bir zihin ve ruhun huzuru idi. Eğitim boyunca nabız ile yağ yakımı ilişkisi, sağlıklı beslenme, besin intoleransı, tiroit, insülin direnci gibi rahatsızlıklarda sağlıklı spor yapma tiyoları, dehidrasyonun zararları, yaşam koçluğu, kendi kendine koçluk, zihin gücüyle zayıflama, nefes ve daha birçok konuya değinildi. Bir sonraki seminerde Postür analizi ve duruş düzeltmeye yönelik egzersizler konuşulacak. Sağlıklı yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz. :)

 

-BUGUN LUMINY’NIN 1. YILDÖNÜMÜ-

10 Ocak 2015 yani geçen sene bugün Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi resmi açılışını yaptı.

Basında Biz: 

Canan Korkmaz'ın Açılış Konuşması
Canan YILDIRIM’ın Açılış Konuşması
Ekran Resmi 2016-01-10 20.41.58
Bay Dönerin Yöneticisi Bülent Polat, Kule BAlık Evi Sahibi ve İşletmecisi Ekrem Yıldırım, Zuhal ve Ergun Okyar.

“İzmir’in Güzelbahçe semtine yaşama sağlıklı yön verebilmek adına kişiye özel hazırlanan programlar ve uzman eğitim kadrosu ile LUMINY Yaşam Koçluğu ve Spor Salonu olarak hizmete girdi. Yaşam Koçu Canan Yıldırım açılışta yaptığı konuşmada “her şeyden önce beni bu özel günümde yalnız bırakmadığınız için burada bulunan bütün katılımcılara başta değerli insan Güzelbahçe Belediye Başkanımız Özdem Mustafa İnce’ye, ilçe başkanımız Kazım Çam’a, Bay Dönerin yönetici Bülent Polat’a, basın temsilcilerimize, aileme ve dostlarıma teşekkürlerimi borç bilirim. LUMINY benim için bir hayaldi ve ben bu hayali gerçekleştirdim. Tüm halkımıza yararlı olabilmek için hizmete hazırız. Sağlıklı bir yaşam tarzı için Güzelbahçe’nin doğayla iç içe yerlerinden birini seçtik, mekânımız şehrin gürültüsünden uzakta, otopark sorunu yaşanmayacak ve insanların ruhlarını dinlendirebilecekleri bir hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Hepimiz için hayırlısı olmasını dilerim” dedi.

Ekran Resmi 2016-01-10 20.41.17
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’nin Açılış Konuşması.

Açılışta Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’de konuşma yaptı. Sözlerine LUMINY sahibi Canan Yıldırım’a başarılar dileyerek başlayan İnce “aileyi yakından tanırım, bu zamana kadar Ekrem Yıldırım Kule Restaurantlarıyla İzmir halkına güzel hizmetler sundu. Ben kızları Canan’ın da bunu devam ettireceğine inanıyorum. Tüm katılımcılara, sayın ilçe başkanımız Kazım Çam’a, basından değerli arkadaşlarıma, bugün burada olup LUMINY heyecanına ortak olan herkese teşekkür ederim. Kahramandere ‘ye yeni bir renk geldi. Güzelbahçe durmaksızın gelişmeye devam ediyor. Tüm çabalarımız halkımıza daha kaliteli yaşam alanları sunmak bu bakımdan ben LUMINY ‘in de İzmir halkı için yararlı olacağı inancındayım. Açılışı İlçe Başkanımızın yapmasını isterim kendisinin katıldığı ilk açılış elinin uğurlu olduğunu bilirim” dedi.” (Gazetem İzmir haberidir.)

Kordon Rotaract Ailemiz de Bizimle İdi.
Kordon Rotaract Ailemiz de Bizimle İdi.

 

İZMİR’DE ANNE BEBEK VE HAMİLE MEDİTASYONLARI BAŞLADI

Ekran Resmi 2015-12-06 18.59.09Stres ve negatif düşünceler, zihinsel, fiziksel ve ruhsal, tüm rahatsızlıkların ve hastalıkların baş nedenidir. Hamilelik döneminde ve hamilelik sonrasında, hormonal dengemiz değiştiği için endişe, stres ve zihin meşguliyeti durumları söz konusu olur. Gerginlik nedeniyle tüm vücut döngümüz alt üst olabilir.

2 kişilik yemek yememiz gerektiğini biliyoruz fakat 2 kişilik nefes almamız da gerektiğini genelde hep unutuyoruz.

Anne bebek meditasyonları hamilelik döneminde ve hamilelikten sonra anne bebek bağını kuvvetlendirir, anne ve bebeğin daha sakin ve huzurlu bir dönem geçirmesini sağlar. Fiziksel ve zihinsel rahatlama sağlarken bebeğinizle iletişiminiz güçlenir.

Bu meditasyonlarla bebek ve anne, derin rahatlama sağlarken aynı zamanda nefes alış verişi de düzenlenecek, gelecekte oluşabilecek kaygı, endişe, stres vb gibi tüm negatif duygulardan kurtulacaksınız.

Lohusa meditasyonları sizin ve bebeğinizin, beyin başta olmak üzere tüm organlarınızı en küçük parçalarına kadar uyaracak, olası rahatsızlıkları 21 gün içinde giderecek ve gelecekteki rahatsızlıkları engelleyecek.

NEFES EGZERSİZLERİ İLE ZAYIFLAYIN

Güzelbahçe Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezinde Nefes Eğitimleri Başladı!

26 Kasım 2015 Perşembe Günü Luminy Merkez Villamızda Ücretsiz Tanıtım Dersi Gerçekleşecektir. Akşam saat 19.00 da gerçekleşecek eğitim için lütfen müsaitlik bilgisi için bizi arayın. İletişim bölümünden telefon ve adres bilgisine ulaşabilrisiniz.

2Ekran Resmi 2015-11-25 11.20.29

LUMINY SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ ZUMBA, PİLATES, NEFES VE camp4MEDİTASYON KAMPIMIZDAN KARELER

camppppMarmaris Grand Yazıcı Mares de gerçekleştirmiş olduğumuz, sağlıklı yaşam kampımız Luminy ailesi ve onların yakınlarının da katılımı ile muhteşem geçti. Sabah saatlerinde zumba ile güne muhteşem başladık. Daha sonra pilates yaptık. Enerjimizi atıp tüm vüculdumuz endorfin salgıladıktan sonra ise Grand Yazıcı Mares’in zengin ve sağlıklı kahvaltısı ile hücrelerimizi besledik. Üyelerimiz spa merkezinde masaj, peeling ve yüz bakımı yaptırıp dinlendikten sonra, Marmarisin muhteşem çam ormanları arasında yürüyüşümüzü yaptık. Bir yanımızda deniz diğer yanımızda yemyeşim ağaçlar ve bu muhteşem cennetin havasını içimize çektik. Nefes egzersizleri ile tüm stresimizi attık ve pozitif yüklendik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum.

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi sizin ailenizin ve yakınlarınızın ışık saçması, fit ve muhteşem bir vücuda sahip olması, zihinsel, ruhsal ve bedensel bütünlüğünüz için her zaman yanınızda. Güzelbahçede muhteşem bir villada özel ve profesyonel bir merkezde spor yapmak ve zihnen rahatlamak ister misiniz? Bir sonraki sağlık, spor ve doğa kampımızda buluşmak dileğiyle. Sağlıkla kalın. Bizi facebook ve instagramdan da takip edin. Luminy Güzelbahçe, Kahramandere’de LUMINY FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN.

camp5camp2camp3

GÜZELBAHÇE’DE HAMİLE YOGASI VE ANNE BEBEK YOGASI DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

Ekran Resmi 2015-11-01 19.33.41  Hamile yogası ve hamile pilatesi derslerimiz sayesinde hamilelik boyunca ve hamilelik sonrasında ruhsal ve fiziksel dengenizi koruyup depresyondan uzak kalırsınız.

Derin nefes çalışmaları ile vücudunuzdaki gerginliği ve stresi yok edip tüm bedeninizi rahatlatabilirsiniz. Sırt, bel, boyun, göğüs ve bacaklardaki gerginliği ve yükü ortadan kaldırarak olası duruş bozukluklarını ve rahatsızlıkları önleyebilirsiniz.

Dayanıklılık ve gücünüz artar. Karnınızda bir bebek olduğu için daha çok enerji ve güce ihtiyacınız olacaktır.

Bebeğinizle bağınız güçlenir ve iletişiminiz kuvvetlenir.Ekran Resmi 2015-11-01 19.34.22

Dolaşım sisteminiz gelişir, bağışıklığınız güçlenir.

Dünya ile olan sosyal bağınız kopmaz, diğer hamile bayanlarla duygu paylaşımı yapıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Dilerseniz bireysel hamile yogası veya hamile pilatesi dersleri de alabilirsiniz.

Yoğun günleriniz arasında bir mola verip kendinize ve bebeğinize zaman ayırmış olursunuz.

En önemlisi de rahat bir doğum geçirirsiniz. Nefes teknikleri, kaslarınızın güçlenmesi ve esneme hareketleri sayesinde sağlıklı, huzurlu ve rahat bir doğum geçirmiş olursunuz.

Ekran Resmi 2015-11-01 19.40.35Doğum sonrasında da anne bebek yogası ve anne bebek pilatesi derslerimiz ile kısa sürede forma girersiniz.

Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi Güzelbahçe’de siz değerli anne ve anne adaylarını bekliyor. Sağlıklı bir yaşam için kendinize ve ailenize zaman ayırın, zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak rahatlayın. Doğada muhteşem bir villada spor yapın.Ekran Resmi 2015-11-01 19.38.23

 

 

 NOT: Başta Güzelbahçe olmak üzere en az 3 kişi olmak şartıyla aşşağıdaki bölgelerde de yoga ve pilates dersleri vermekteyiz.

 Urla, Narlıdere, Balçova, Sahilevleri, Güzelyalı, Alsancak, Çeşme, Çeşmealtı.

 

İZMİR ÇIKIŞLI PİLATES KAMPI KASIM 2015 MARMARİS

 Ekran Resmi 2015-10-16 21.22.33Güzelbahçe Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi’nden herkese merhaba!

 7-8 Kasım 2015 cumartesi ve pazar günü, hepbirlikte Grand Yazıcı Mares Otel’de Haftasonu pilates kampındayız. Bu kampta sabah saatlerinde muhteşem ve doğal yiyecekle kahvaltı ve sonrasında zumba ve pilates ile güne enerjik bir şekilde başlayacağız. Spa, hamam, sauna, jakuzi, buhar odası veya havuzda vücudumuzu şımartacağız. Öğlen yemeği sonrasında çam ormanları içinde mis gibi oksijeni ciğerlerimize çekerek yürüyüş yapacağız ve akşam yemeğinden sonra ise meditasyon ve nefes çalışmaları ile yaşamımıza bereket bolluk kodlamaları, olumlama çalışmaları ve geçmiş yaşam şifası ve tüm zihinsel blokajları yok edeceğiz.

 Cennetten bir köşede, şehirden uzakta, doğayla iç içe, mis gibi çam ormanları ve masmavi deniz dalgaları eşliğinde bu muhteşem haftasonu doğa aktivitesi için aileniz ve yakınlarınızla şimdiden yerinizi ayırtın. Son kayır tarihi 1 Kasım 2015. Yerler hızla tükeniyor acele ediniz.

 

YOGA, HAMİLE YOGASI VE ÇOCUK YOGASI DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

yoga doğa Siz de ailenizle yakınlarınızla veya birebir olarak daha sakin bir spor ile ilgilenmek zihinsel olarak rahatlamak ve doğru nefes almayı öğrenmek istiyorsanız, Güzelbahçe, Kahramandere’deki merkezimizi mutlaka ziyaret edin. Kendinize uygun bir program mutlaka bulacaksınız. Uzman eğitmen kadrosu ve orjinal ekipmanı ile Luminy Yaşam’da spor yaparak kendinizi çok daha özel ve sağlıklı hissedin. Luminy Yaşam ile mutlu olun, ve ışık saçın. Doğada zumba, pilates ve yoga derslerini mutlaka deneyin.

 

 

KAHVALTI ORGANİZASYONU: 12 Eylül Cumartesi Saat:09.00

kahvaaaltııı

Bu haftasonu Zeytinalanında nefis bir kahvaltıya ne dersiniz? ev yapımı reçellerin olduğu, denize nazır, doğanın içinde konuma sahip bir kahvaltı yerinde, Luminy ailesinin ışık saçan üyeleri ve onların yakınları buluşuyor. Toplumca pozitif ve birlik içinde olmamız gereken bu günlerde böyle bir aktivitenin iyi geleceğini düşündük. Herkesi bekliyoruz.
Yer: Engin Deniz Zeytinalanı Saat:09.00 Tarih:12 Eylül Cumartesi
Yol Tarifi: Deniz kenarındaki yoldan Urlaya doğru giderken Kule Balık Evini, sonrasında gelen ışıkları geçin, Urla Tabelasını görünce yani, demir köprüden sonraki ilk sağa dönün (denize doğru), zaten yol üzerinde Engin Deniz tabelasını da dönerken göreceksiniz. Herkese pozitif günler.
 

Ekran Resmi 2015-04-10 15.52.45

1.Güzelbahçe, Kahramandere’de Doğada ve Merkezimizde Çocuk Pilatesi, Jimnastik, ve Yüzme Dersleri Başlamıştır.

2.Doğada Spor Derslerimiz Başlamıştır. Her cumartesi sabah 10.00 da merkezimizden hareket ediyoruz.

 1.For your children! Kids sports, Pilates, Gymnastics and Swimming Courses has been started in İzmir, Güzelbahçe, Kahramandere

Ekran Resmi 2015-04-10 16.25.36 2.We are in the nature! Every saturday at 10.00 o’clock.

Outdoor, sports, Pilates activities for your body shape and health

Meditative relaxation,  for your body, soul and mind.

Luminy Life Center Outdoor Sports, Pilates & Coaching in Güzelbahçe/İzmir.

 

 

 

Doğada spor1  Doğada spor3

Doğada spor2  Doğada Spor4

Siz de Güzelbahçenin muhteşem doğası ve temiz havasında, ışık saçan bedenlerinize, taptaze oksijeni çekmek istemez misiniz?

Doğada yapılan spor, niçin daha iyidir?

Daha fazla yağ yakımı sağlar.

Hücrelerinize daha fazla oksijen gittiği için cildiniz güzelleşir.

Psikolojik olarak rahatlamanızı sağlar.

Gece daha rahat uyursunuz.

Vücut D vitaminini güneş ile yakabilir. D vitamini yakımı yıkıcı stresi azaltır, yorgunluğu alır, daha dinç olmanızı sağlar.

Spor salonlarındaki aletlerle çalışmaktan daha eğlenceli ve güvenlidir.

Daha enerjik olmanızı sağlar.

Çocukların ve büyüklerin doğayla ve çevreyle iletişimini arttırır.

Temiz hava ile ciğerlerimiz daha sağlıklı kalır.

Zihinsel olarak rahatlamamızı ve beynimizin daha iyi çalışmasını sağlar.

Doğada duyacağımız kuş, su vb sesler, daha mutlu, huzurlu, istekli, neşe dolu ve motive olmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>