EKİPMAN

Ekipmanlarımız saygın markalardan seçilmiş orjinal ve ithal ürünlerdir.

Yoga ve Antigravity Yoga (Aerial yoga, hamak yogası, fly yoga)

Canan Yıldırım ile İzmir, Alsancak, Kıbrıs Şehitleri'nde yoga derslerine katılın. Siz değişin yaşamınız dönüşsün.
Canan Yıldırım ile İzmir, Alsancak, Kıbrıs Şehitleri’nde yoga derslerine katılın. Siz değişin yaşamınız dönüşsün.
Canan Yıldırım ile Antigravity dersleri İzmir Urla ve Güzelbahçe'de başladı.
Canan Yıldırım ile Antigravity yoga dersleri İzmir Urla ve Güzelbahçe’de başladı

Yoga matlarımız, yoga minderlerimiz, lavantalı uyku bantlarımız ve yoga bloklarımız ile tamamen yenileneceğiniz, arınacağınız ve huzur bulacağınız programlar sizleri bekliyor. Her yaştan ve her seviyeden kişiler için uyguladığımız programlar ile sırt, bel, boyun ve eklem ağrılarından kurtulun, zinde ve huzurlu kalın.

 

Ekran Resmi 2015-04-10 15.42.31

Aletli Pilates (Reformer Tower)

Normal reformerdan farklı olarak, daha lükstür. Daha çok ekipman ve hareket kapsar. Konforlu yapısı sayesinde vücudunuzun kolayca esnemesine, sıkılaşmasına, incelmesine, toparlanmasına ve şekillenmesine yardımcı olur. Ayrıca bel, boyun, diz rahatsızlıklarının giderilmesini sağlar. Sırt ve bel ağrılarına iyi gelir. Güzelbahçe’deki merkez villamızda bulunan reformer aletimiz, Stott Pilates markasına ait olup Amerikadan özel olarak getirtilmiş ve orjinal bir ekipmandır.

Matwork Pilates Ekipmanları

Bu egzersizler makineleri kullanılmadan mat üzerinde yapılan, taşınabilir, evde de uygulanması çok kolay olan egzersizlerdir. Nefesle birlikte vücut kontrolü, merkezleme, akıcılık, kesinlik ve konsantrasyon, izolasyon olmak üzere 7 prensibe dayanan egzersizlerdir. Beden ve zihnin etkili bir şekilde rehabilite edilmesini, vücut şekillenmesini, rahatsızlık ve incinmelerin iyileştirilmesini sağlar.

Bosu                                       Ekran Resmi 2015-04-10 16.13.56

Denge eğitimi, fiziksel etkinlik, zinde olma, ve zihinsel hazırlık ile hedeflerin birleştirilmesini ifade eder. Her yaştan bireyler için uygulanabilen programlar vardır. Kuvvet, denge, dayanıklılık ve koordinasyon gibi temel yetilerin gelişimine katkı sağlarken vücudu şekillendirerek bireye keyifli çalışma imkânı sunar. Ekipmanlarımız orjinal bosulardan oluşur.

RIP 60

RIP 60; güç, kuvvet, koordinasyon, denge ve dayanıklılık yetilerini geliştiren bir sistemdir. Yerçekimini kaldırarak vücuda gereksiz ağırlık yüklemeden uygulanılabilen bir programdır. Her yaştan kişinin uygulayabileceği bu programları orijinal RIP 60 ekipmanları ile uygulmaktayız.

Trambolin: 

Enerjinizi arttırır ve kalori yakmanın en eğlenceli yoludur. Metabolizmayı hızlandırır. Oksijen kapasitesini arttırır. Kalp, kas ve kemikleri güçlendirir. Vüculdunuza endorfin salgılatarak daha pozitif, mutlu olmanızı sağlar, özgüveni arttırır.

Fitness Ekipmanları:                Ekran Resmi 2015-04-10 15.47.18

Güç, kondüsyon, dayanıklılık, çeviklik ve esneklik odaklı kullanılam ekipmanlardır. Tüm ekipmanımız yurt dışından gelmiş ve orjinal ürünlerdir.

 

https://www.facebook.com/luminylife

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>