EN İYİ YENİ YIL HEDİYESİ: MINDFULNESS (BİLİNÇLİ FARKINDALIK), EĞİTİMLERİ VE DERSLERİ İSTANBUL, GÖKTÜRK VE MECİDİYEKÖY’DE BAŞLADI.

Yeni yıl hediyeniz, İstanbul, Göktürk ve Mecidiyeköy'de ve her yerde, sevdikleriniz, ofis çalışanları ve aileniz için mindful egzersiz programları.
Yeni yıl hediyeniz, İstanbul, Göktürk ve Mecidiyeköy’de ve her yerde, sevdikleriniz, ofis çalışanları ve aileniz için mindful egzersiz programları.

Herkese merhabalar,

İstanbul Göktürk’te ve Mecidiyeköy’de başlayan bu muhteşem organizasyonlar ile siz ve sevdikleriniz, iş ve okul arkadaşlarınız, aileniz değer ve önem verdiğiniz herkes, daha sağlıklı ve bilinçli bir yaşama adım atacak. Nefes eğitimleri, fiziksel egzersizler, yoga, enerji çalışmaları, meditasyon, sağlıklı beslenme, zihin ve duygu kontrolü gibi bir çok eğitimi içerisinde barındıran mindfullness eğitimleri ile siz de daha sağlıklı, daha genç, daha dinamik kalarak, ruhuzunu dinlendirip, zihninizi besleyerek, fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak olabileceğiniz en iyi duruma geleceksiniz.

Hayat boyu uygulanabilecek doğru egzersiz ve yaşam biçimini öğrenerek, her zaman, her yerde, her koşulda sağlıklı kalabilirsiniz. Yaşınız ilerledikçe, yoğun iş ve ofis yaşamınım getirdiği stres ve hareketsizlik zamanla sırt, bel ve boyun ağrılarına neden olacak,

İstanbul Arnavutköy, Maslak, Mecidiyeköy, Göktürk, Zekeriyaköy ve daha bir çok yerde mindful egzersiz programları başladı. Siz de aileniz, akadaşlarınız ve sevdiklerinize en güzel yılbaşı hediyesini, sağlıklı bir yaşamı verin.
İstanbul Arnavutköy, Maslak, Mecidiyeköy, Göktürk, Zekeriyaköy ve daha bir çok yerde mindful egzersiz programları başladı. Siz de aileniz, akadaşlarınız ve sevdiklerinize en güzel yılbaşı hediyesini, sağlıklı bir yaşamı verin.

hava kirliliği, şehrin gürültüsü, sigara, alkol gibi etkenlerle, vücudunuz eskimeye, yorulmaya, yaşlanmaya, toksit atıklarla dolmaya ve eski işlevselliğini yitirmeye başlayacak.Yaşam boyu sağlık, bilinçli farkındalık egzersizleri, kampları ve yoga derslerine katılarak bunların hepsine engel olabilirsiniz.Çok az vaktinizi ayırarak, fonksiyonel, bilişsel ve bilinçli farkındalık ile kısa sürede forma girin, doğru nefes alın, çakralarınızı açın, bağışıklık sistemi, endokrin sistemi, sinir sistemi, sindirim sistemi, dolaşım ve boşaltım sistemlerinizin daha iyi çalışmasını sağlayabilir, hastalıklardan korunabilirsiniz.

Hayata dair bir çok bilgiyi içinde barındıran mindfullness felsefesi ve eğitimleri ile zihninizi, ruhunuzu ve bedeninizi dinleyin.

 

Mindfulness programları ile bağışıklık, dolaşım, solunum, sindirim, boşaltım, endokrin ve sinir sisteminizi düzenleyin, hastalıklardan korunun, işyeri verimliliğinizi arttırın
İstanbul, Göktürk’te ve heryerde gerçekleşen mindfulness ve yoga programları ile bağışıklık, dolaşım, solunum, sindirim, boşaltım, endokrin ve sinir sisteminizi düzenleyin, hastalıklardan korunun, işyeri verimliliğinizi arttırın

Haftalık bireysel ve grup olarak uygulanan nefes çalışmaları, detox, beslenme ve egzersiz programları, enerji çalışmaları, mindfullness haftasonu ve haftalık kampları, ofis ve gruplara özel işyeri sağlık programlarını deneyin ve farkı kendiniz görün. Siz de kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın. Onları Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi ile tanıştırın. Sağlıkla kalın.

 

YOGA MUDRALARI, (EL JESTLERİ) ANLAMLARI, SEMBOLLER, İYİLEŞME VE NEFES İLE FARKINDALIK ÇALIŞMALARI GÖKTÜRK VE GÜZELBAHÇE’DE

Ellerimizi gün içinde bir çok şey için kullanırız. Birini selamlarken, birini yanımıza çağırırken veya gitmesini istediğimizde, siyasi görüşlerimizi ifade ederken, sinirlendiğimizde, kur yaparken vs.

Peki ya el jestlerinin, (işretlerinin) yani mudraların yüzyıllar boyunca iyileştirici güçler taşıdığını biliyor muydunuz?

Mudra sanskritçede, işaret mutluluk ve neşe üreten el jestleri anlamına gelmektedir. Çakraların düzgün çalışmasını sağlar. Mudralar üzerinde çalışmanın sağlığı iyileştirmesinin yanı sıra, olası rahatsızlıkları önlediği de kanıtlanmıştır.

The five Tattvas (elements)Ellerimiz karmalarımızı belirler, parmaklarımız ise kişisel yaşam enerjimiz yani pranamız ile evrensel kozmik enerji arasındaki güç noktalarıdır. Parmaklarımızın her biri bir elementi, dolayısıyla bir çakrayı temsil eder. Bunlara Pancha Tattvas denir. Başparmak ateşi temsil eder. Akciğer meridyeni ve karın ile ilgilidir. İşaret parmağı havayı temsil eder ve kalın bağırsak ve midenin derinlik meridyenleri ile ilgilidir.  Orta parmak eteri temsil eder, boğaz çakrası ile ve saflıkla ilgilidir. Kişinin kalbi ve zihni saflaştığında boğaz çakrası da düzgün çalışır. Kan dolaşımı meridyenleri ve safra kesesinin meridyenleri bu parmak ile ilişkilidir. Yüzük parmağı toprak elementi ve karaciğerin derinlik meridyenleri ile illgilidir. Bedenin tüm savunma ve hücre işlemlerini yöneten beden ısısından sorumlu olan bu noktadır. Bağışıklık sisteminin iyi işlemesi bu element ve çakranın dengede olduğu sistemde mümkündür. Serçe parmak ise suyu temsil eder. Pelvis çakra yani cinsellikle ilgilidir. Çinli şifacılar kalp meridyenlerini bu parmakta keşfetmiştir. Mutlu, huzurlu ve birbirini destekleyen ilişkiler, kalbi ısıtmakla kalmaz, güçlendirir. Bunların yanı sıra Çinliler parmaklara baskı uygulayarak Akupresür adında bir şifa tekniği de geliştirmiştir.

Parmaklarımızın duruşu, şekli yani pozisyonu, fiziksel, ruhsal ve duygusal enerjimizi etkiler. Mudralar beyin ile beden arasında köprüdür. Endorfin gibi hormonları uyararak acıyı azaltır, modumuzu değiştirir, ve yaşama gücümüzü arttırır.

Endorfin hormonu vücudumuzda yanlızca beyin tarafından salgılanabilir, morfin gibi dışarıdan enjekte edilemez ve morfinden kat kat daha güçlüdür. Vücutta yeteri kadar endorfin salgılanmazsa depresyon, aşırı mutsuzluk, stres, üzüntü, sinir halleri gibi durumlar söz konusu olur. Heyecan, aksiyon, aşk, baharatlı yiyecekler, çikolata, kişinin sevdiği yiyecekleri yemesi, sex, spor, yoga vs. bu hormonun salgılanmasını arttırır. Tabi yaralanmalarda ve acı veren hastalıklarda da vücut fazlaca bu hormonu salgılayarak rahatlamamızı sağlar.

Mudralar hindu ve budist törenlerinde, sufizmde, müslümanlıkta, hristiyanlıkta, birçok din ve meshepte ağırlıklı olarak ise yoga, meditasyon ve danslarda çok kullanılır.

Çeşitli kaynaklara ve sistmlere göre 400 e yakın mudra vardır. Mudraları yaparken ellerimizi çok sıkmamalı, germemeliyiz. Rahat bir şekilde yapmalıyız. Şimdi ayrıntılı olarak bazı önemli mudralara bir göz atalım.

Chin Mudra (Gyan Mudra, Bilgi Mudrası, OM Mudra :

Meditasyonlarda çoğunlukla bu mudra kullanılır. Faydaları, pranayı yönlendirmesi, yani vücudumuzdaki yaşama enerjisini canlandırması ve akışını sağlaması, konsantrasyonu arttırması, muladhara çakranın, yani kök çakranın çalışmasını sağlar.

Canan Korkmaz ile depresyona son
Chin Mudra (Yogada el jestleri, el işaretleri ve anlamları)

Jnana Mudra:

Canan Korkmaz ile yoga ve sağlıklı yaşam
Jnana mudra (Yogada el jestleri, mudralar, işaretler)

Chin mudra gibidir, sadece eller aşağı dönüktür. Faydaları: Enerjiyi içe yönlendirir,  zihin meşguliyetini azaltır, sakinleştirir ve özümsenmesini sağlar.

Vishnu Mudra (Nasika Mudra):

Yogadaki pranayama çalışmalarında (yaşama enerjisi ve gücünü yaymak için) , Nadi Shodhana dediğimiz dönüşümlü nefes alma sırasında kullanılır. İşaret ve orta parmağımızı kıvırıp, yüzük ve başparmaklarla burun deliklerimizin kanatlarından kapatarak dönüşümlü nefesler alıyoruz.  Beynin sağ ve sol yarım kürelerini düzenlemede, eşit ve iyi çalışmalarını sağlamada, dolayısıyla vücudun da sağ ve sol bölümlerinin ahengi ve düzgün çalışması, metabolik dengenin ve iç dengenin sağlanmasında kullanılır.

Vishnumudra (Yogada el jestleri, el işaretleri ve semboller)
Vishnumudra (Yogada el jestleri, el işaretleri ve semboller)

Bhairava ve Bhairavi Mudra:

Canan Korkmaz ile özel yoga derslerine katılın iç dengenizi kurun.
Bhairavi ve Bhairava mudra. Yogada el jestleri, el işaretleri ve anlamları.

Bhairava mudra: Sağ el üstte olacak. Shiva’nın enerjisini çağırıyoruz.

Bhairavi mudra: Sol el üstte olacak. Shaktinin enerjisini çağırıyoruz.

Sağ ve sol beyni düzenler. İç huzuru ve dengeyi sağlar. Karşıtlıkları birleştirir ve dengeyi kurar.

 

 

Ajnalı Mudra (Dua Pozisyonu, Pranayama, Namaste Mudra, Selamlama Mudrası):

Ajna Mudra (Yogada El jestleri, el işaretleri ve anlamları)
Ajnalı Mudra (Yogada El jestleri, el işaretleri ve anlamları)

Bu pozisyonda kalbimizi büyük bir anlayışa açmanın sembolü olarak ellerimizi sımsıkı kapatmak yerine yeni filizlenecek olan bir tomorcuk gibi ellerin ortasında hafif bir boşluk bırakabiliriz. Faydaları ise: Beynin sağ ve sol yarım kürelerini birbirine bağlaması, deneyimleyici (şahit) ile spiritüellik kapısını aralar, birbirimize, kutsal ve mutlak olana (Atman ve Brahmana) saygıyı arttırır.

 

Akash Mudra:

Akash mudra ile kalp rahatsızlıklarına son
Akash Mudra ( Yogada el jestleri, el işaretleri, kalp rahatsızlıkları ve sezgilerin güçlenmesi için)

Sezgileri güçlendirerek, daha fazla güçü hissetmemizi sağlar, metabolik atıklardan vücudu temizler, çakraları aktive eder, duygu ve düşünceleri saflaştırır, sezgisel güçleri ve farkındalığı arttırır, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir.

Pirithvi Mudra:

İzmir ve İstanbulda özel yoga dersleri
Pirithvi Mudra (Yogada el jestleri, işaretleri, anlamları ve faydaları)

Vücuttaki farklı elementleri dengeler, yorgunluğu alır ve vücudu güçlendirir, zihni açar, kendine güven ve kendine inancı arttırır, spiritüellik ile ilgilenen ve yolunu bulmaya çalışanlara yardımcı olur.

 

Vanura Mudra:

Canan Korkmaz ile İzmir ve İstanbulda özel yoga dersleri
Vanura Mudra (Yogada el işaretleri, el jestleri ve anlamları) Başparmak ile serçe parmağı birleştiriyoruz. Diğer üç parmağı çok sıkmıyoruz.

Serçe pamak ile başparmağı birleştiriyoruz, diğer üç parmağı ise çok sıkmıyoruz.

Sindirime yardımcı olur, kabızlığı giderir, kuru ciltlere iyi gelir, mide rahatsızlıkları, ishal, susuzluğa iyi gelir, kanın kalitesini arttırır, bilinsiz insanların bilincini açar, farkındalığını arttırır.

 

 

 

Prana Mudra:

Canan Korkmaz ile Göktürk'te Nefes ve Pranayama Çalışmaları
Prana Mudra (Yogada el jestleri)

Bağışıklık sistemini güçlendirir, enerji rezervlerini doldurur, nefes almayı geliştirir kolaylaştırır, gözlere iyi gelir, konsantrasyon gücünü arttırır. Yeme alışkanlıklarımızı kontrol eder.

Apana Mudra :

Doğada Yoga ve Nefes Çalışmaları Göktürk ve Güzelbahçe'de
Apana Mudra (Yogada el jestleri, işaretleri ve anlamları)

Vücuttaki toksinleri atar, sakinlik hissi verir, vücudu güçlendirir ve temizler, tüm bedeni saflaştırır, kusma ve anareksiayı tedavi eder.

 

Hrıdaya Mudra (Kalp Jesti) :

İzmir ve İstanbulda Doğada Yoga, Pranayama ve Nefes Çalışmaları ile şifa bulun
Hridaya Mudra yogada el jestleri, anlamları ve faydaları

Orta ve yüzük parmağımız baş parmağımıza değerken, işaret parmağımızı da baş parmağımıza doğru kıvırıyoruz. Faydaları, Yaşama enerjisi yani pranayı, ellerden kalp merkezine ulaştırır, fiziksel sağlığı güçlendirir ve geliştirir, her türlü kalp problemine iyi gelir, duygusal dengesizliğe, aşk acısına iyi gelir, kalp enerji merkezi ve çakrasındaki gerginliği, yükü alır ve harap olmuşluk halini yok eder.

Ganesh Mudra:

Tüm parmakları göğsün önünde birbirine geçirin, orta parmaklarınızı açın ve işaret parmaklarınızı orta parmağın arkasından dolayın. Başparmakları orta parmağın altında birleştirin. Faydaları: Depresyon ve kalbe iyi gelir, güveni arttırır. Bronşları açar, kan dolaşımını geliştirir, kalp çakrasının açılmasını sağlar, aşk, merhamet ve cesaret duygusunu arttırır.

Ganesha mudra
Ganesh Mudra (Yogada el jestleri, anlamları ve faydaları.

Padma Mudra:

Canan Korkmaz ile doğada yoga
Padma Mudra (Yoga’da el jestleri, el işaretleri ve sembolleri, faydaları.)

Ellerimizi önce ajnali mudra posizyonuna alıyoruz. Daha sonra sonra serçe parmaklarımızı ve başparmaklarımızı resimdeki gibi birleştiriyoruz. İşaret, orta ve yüzük parmaklarımızı ise bir lotus çiçeği gibi açıyoruz ve lotusumuzdan yukarı doğru akan enerjiyi hissediyoruz. Faydaları: Vücut ve zihni sakinleştirir, sindirim problemlerine ve hemoroide iyi gelir, depresyonun giderilmesine yardımcı olur.

Kali Mudra:

Luminy Göktürk ve Güzelbahçe'de
Kali Mudra (Yogada el jestleri, anlamları ve faydaları)

Ellerimizi resimde görüldüğü gibi birleştiriyoruz. Faydaları: Kali arınmayı, saflığı ve dönüşümü temsil eder. Enerjiyi daha üst çakralara göndererek, aydınlanma, uyanma ve saflaşmayı sağlar. Sindirimi olumlu yönde etkiler.

 

İZMİR ÇEŞME ALAÇATI’DA YOGA, RESİM TATİLİ VE KAMPI ( 22-23 NİSAN 2017 NEA GARDEN BUTİK OTEL)

Alaçatı Yoga , Resim ve Sanat Kampı Nea Garden Butik Otel
Alaçatı Yoga , Resim ve Sanat Kampı Nea Garden Butik Otel

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi ve Sevgi Gür Art Studio Alsancak, Çeşme Alacatı Nea Garden Butik Otelde, doğa içinde muhteşem bir yoga ve resim terapisi kampı düzenliyor.
Organik ve sağlıklı bir kahvaltıyla başlayacak olan gün boyunca yoga ve tuval üzerinde mandala ve sanatsal çalışmalar ve supriz aktiviteler ile harika bir inziva, şehirden kaçış deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Güne doğa içindeki butik otelimizin bahçesinde, havuz başında

Canan Korkmaz ve Sevgi Gür ile Alaçatı Neo Garden Butik Otelde Yoga ve Resim Kampı.
Canan Korkmaz ve Sevgi Gür ile Alaçatı Nea Garden Butik Otelde Yoga ve Resim Kampı.

Uluslararası Yoga Alliance eğitmeni Canan Korkmaz ile güneşi selamlayarak başlıyoruz. Pranayama, yaşama gücü enerjisini yayma çalışmaları, ayakta ve oturarak yapılan nefes egzersizleri, meditasyon, asanalar ve akışlar şeklinde gerçekleşecek olan yoga dersimizi tamamlıyoruz.

Sonrasında kısa bir ara sonrası doğa içinde tuval üzerinde Sevgi Gür Art Studio sahibi Sevgi Gür eşliğinde mandala ve çeşitli sanat faaliyetleri gerçekleştireceğiz.

 

Çeşme'de doğa içinde organik kahvaltı ile başlayan yoga, nefes, meditasyon, sanat ve resim dolu bir kamp.
Çeşme’de doğa içinde organik kahvaltı ile başlayan yoga, nefes, meditasyon, sanat ve resim dolu bir kamp.

Dersimiz sonrasında dileyen misafirlerimiz çam kokuları eşliğinde Alaçatının muhteşem doğa harikaları arasında treking yapabilir.

Akşam yemeğinin ardından felsefe sohbetleri, stres azaltıcı nefes çalışmaları, meditasyon ve uykuya hazırlık.

Nea Garden'da akşam yemeğinin ardından nefes ve meditasyon ile tüm yorgunluğumuzu ve stresimizi atıp felsefe sohbetleri gerçekleştireceğiz.
Nea Garden’da akşam yemeğinin ardından nefes ve meditasyon ile tüm yorgunluğumuzu ve stresimizi atıp felsefe sohbetleri gerçekleştireceğiz.

Ertesi gün yani 23 Nisan 2017 de  güne Canan Korkmazla ile merhaba diyoruz. Nefes ve enerji çalışmaları, asanalar ve akışlar şeklinde gerçekleşecek olan yoga seansı sonrasında organik ve sağlıklı bir kahvaltı yaptıktan sonra yine Sevgi Gür ile doğa içinde outdoor art therapy dersimiz başlayacak.

Eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile katılabileceğiniz bu program size ve sevdiklerinize çok iyi gelecek.

Siz de gürültülü ve kalabalık şehir hayatından sıkıldıysanız, günlük hayatın zorluklarından bir an için uzaklaşıp, kendinize zaman ayırmak isterseniz, hayata bir es verip Alaçatı’da gerçekleşecek olan bu muhteşem deneyime katılın.

Uluslararası Yoga Alliance eğitmeni, Luminy Sağlıklı Yaşam Merkezi kurucusu ve yaşam yaşam koçu Canan Korkmaz ve Sevgi Gür Art

Sevgi Gür Art Studio ile doğada sanat faaliyetleri
Sevgi Gür Art Studio ile doğada sanat faaliyetleri

Studio sahibi ve eğitmeni Sevgi Gür eşliğinde gerçekleşecek olan bu tatile erkenden rezervasyonunuzu hemen yapın ve bu firsatı kaçırmayın. 0537 684 94 99

Erken Rezervasyon Fiyat ve Program Bilgileri:

 

Konaklamalı 2 Gün 1 Gecelik Full Paket Program ve Kahvaltı (iki kişilik odada kişi başı): 300 TL

Konaklamalı 2 Gün 1 Gecelik Ful Paket Program (tek kişilik oda ve kahvaltı ): 400 TL

Erken rezervasyon fiyatları 1 Nisan tarihine kadar geçerlidir. Sonrası için fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayın.

Kendiniz ve aileniz ile birlikte özel yoga kampları ve yoga tatilleri düzenlemek, farklı destinasyonlar ve otel seçenekleri için lütfen bizi arayın. Fikir ve görüşleriniz bizim için çok önemli.

Otel hakkında daha fazla bilgi almak için www.neagardenhotel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık ve sevgiyle kalın

Luminy Ailesi

If you would like to have more information about our yoga and art therapy camp in Alaçatı Nea Garden Hotel please don’t hesitate to call us. Our program will be held in the nature. Yoga sessions and art sessions on canvas, breakfast, dinner, pranayama, breathing, life energy exercises and lots of other surprises waiting for you.  0537 684 94 99

 

 

 

LUMINY İLE İSTANBUL VE İZMİR ÇIKIŞLI YURT DIŞI SAĞLIK, SPOR, YOGA ve SANAT TATİLLERİ BALİ, TAYLAND, YUNANİSTAN VE DAHASI

Yaz ve Kış Tatillerinde Doğada Ruhunuzu Dinlendirin
Yaz ve Kış Tatillerinde Doğada Ruhunuzu Dinlendirin

Herkese merhabalar,

Luminy ailesi olarak herkesin yeni yerler görüp, farklı deneyimler yaşamasını destekliyoruz. İşte bu nedenle tüm senenin yorgunluğunu kısa sürede atmak isteyenler için harika haberlerimiz var.

Doğası, yemekleri, tarihi, kültürü, gezi faaliyetleri ve olanakları muhteşem

Luminy ile Dünyayı Gezin
Luminy ile Dünyayı Gezin

olan, dünyanın farklı yerlerinden, en doğal, en rahat, en huzurlu otellerinde, tapınaklarında geçirmek isteyen, kişisel gelişimine, zihnine, bedenine, ruhuna, kısaca özüne değer veren herkes için harika tatiller organize ediyoruz.

Canan Korkmaz ile Yurt Dışı ve Yurt içi Yoga Kampları
Canan Korkmaz ile Yurt Dışı ve Yurt içi Yoga ve Spor Kampları

Tatiliniz boyunca dinlenip, kişisel gelişiminizi de sağlayacağınız, bedensel, ve zihinsel olarak daha iyi ve sağlıklı bir hale geleceğiniz tatillerinizin içeriğinde doğa içinde yoga dersleri, tuval üzerinde resim ve sanat terapi, her gün masaj, ayurvedik terapiler, meditasyonlar, egzersizler, müzik ve chanting dersleri, çevre gezileri, tarihi geziler, doğa trekkingleri ve dahası yer almakta.

Canan Korkmaz ile organik  ve butik bir yoga, sağlık  ve sanat tatili.
Canan Korkmaz ile organik ve butik bir yoga, sağlık ve sanat tatili.

Tatil bölgeslerinin özelliklerine göre en doğal, en iyi, en temiz ve en hijyenik otellerde, resortlarda, tapınak veya aşramlarda düzenlenen bu muhteşem terapi temalı seyahatlere katılmak için dilerseniz kendi grubunuzu oluşturabilir veya var olan seyahat gruplarına katılabilirsiniz.

Kış mevsiminde de deniz, güneş ve kumsal içinde olmak isteyenler, sıcak havalardan vazgeçemeyenler için Uzakdoğu veya egzotik ada turları, harika birer seçenek olacaktır.

Luminy tatillerinde bir akşam yemeği manzarası.
Luminy tatillerinde bir akşam yemeği manzarası.

Yaz kamplarımız hala devam etmektedir. Yaz veya kış kampları için sizler de hemen erken rezervasyon yapın kış aylarında gerçekleşecek olan turlar için indirimlerden yararlanın.

Sağlık ve sevgiyle kalın

Luminy Ailesi

GÜZELBAHÇE’DE BİOENERJİ ŞİFA, ASTRAL SEYAHAT, PSİŞİK SALDIRILARDAN VE NAZARDAN KORUNMA VE BİLİNÇALTI TEMİZLİK SEANSLARI

Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezi Güzelbahçe, Kahramandere villamızda gerçekleştirdiğimiz bioenerji ile şifa seminerimiz büyük ilgi gördü. Siz de bizimle geçmiş yaşam şifası, bilinçaltı temizliği, astral trans, psişik saldırılardan ve nazardan korunma, meridyenler, homolateral kanallar ile enerji çalışmaları seanslarımıza katılmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve randevu alın.

Bioenerji ve bilinçaltı temizliği eğitimi
Bioenerji ve bilinçaltı temizliği eğitimi

Ailemize katıldığınızda bu eğitimde olduğu gibi birçok ücretsiz kişisel gelişim etkinliklerine katılabileceksiniz. Zihinsel gelişimin yanında ruhsal ve bedensel iyileşmeye de önem veren Luminy Yaşam ailesi eğitmenleri her zaman sizler için daha iyi ve yeni eğitimler vermeye devam edecektir.

Güzelbahçe’de gerçekleştirdiğimiz, personal training, yoga, pilates, reformer, trambolin, bosu balance denge egzersizleri, incelme, sıkılaşma, duruş düzeltme, fizik tedavi, bel ve boyun ağrıları, fıtık, diz ve eklem ağrıları, uykusuzluk, konsantrayon güçlüğü çekme, odaklanma, duygu kontrolü ve dahası için bizi arayın ve size en uygun programı seçelim

Zihin, beden, akıl ve ruh sağlığınız için, ailenize, sevdiklerinize en önemlisi de

Enerjinizi kimse düşüremesin
Enerjinizi kimse düşüremesin

kendinize bir iyilik yapın, hemen Luminy Yaşam’ı arayın ve randevu alın. Siz de bu muhteşem eğitimlerden yararlanın.

KARMA BİOENERJİ ŞİFA EĞİTİMLERİ İZMİR GÜZELBAHÇE’DE

KARMA BİOENERJİ ŞİFA   

Bioenerji Eğitimlerimiz İzmirde
Bioenerji Eğitimlerimiz İzmirde

Karma Bioenerji Şifa kelime anlamı :

Yaşam enerjisi, Doğal enerji, Evren enerjisi ve kozmik yaşam enerjidir.

Karma Bioenerji şifa evren enerjisinin insan bedeniyle muhteşem uyumudur ve 5 boyut enerjisidir. Bu muhteşem ve modern şifa yöntemi insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha sağlıklı duruma gelmesi ve bedenin yeniden akort edilmesidir.

İlaç, Cihaz ve Alet kullanılmadan özel el teknikleriyle uygulanan tedavi yöntemi ve günümüzde kullanılan en etkili alternatif tıp yöntemidir.

Karma Bioenerji Şifa adında da anlaşıldığı gibi 5 ayrı terapi yönteminden oluşan karma terapi yöntemidir.

Bioenerji Şifa, Homolateral Enerji, Psişik Saldırılardan Korunma, Meridyenler ve Manuel Terapi

 

MIXED BIOENERGY HEALTH

Mixed Bioenergy Healing word meaning:

Life energy, Natural energy, Universe energy and cosmic life are the energies.

Mixed Bioenergy is the perfect harmony of the healing energy of the universe and 5 dimensions of energy. This gorgeous and modern healing method is to revitalize all the cells in the human body, to become healthier and to re-tune the body.

It is the treatment method applied by special hand techniques without using drugs, devices and tools and it is the most effective alternative medicine method used today.

Mixed Bioenergie As it is known under the name of Healing, it is a mixed therapy method consisting of 5 different therapy methods.

Bioenergy Healing, Homolateral Energy, Psychic Attack Prevention, Meridians and Manual Therapy.

 

MIXED BİOENERGY HEALING

Joint Bioenergy Healing Wort mit der Bedeutung:

Die Lebensenergie , natürliche Energie, die Energie des Universums und kosmischen Lebensenergie.

Joint Bioenergy heilende Energie des Universums ist perfekter Harmonie mit dem menschlichen Körper und ist die fünft dimensionale Energie. Dies ist eine großartige und moderne Methode der Heilung von Menschen zu werden, gesunden Zustand aller Zellen im Körper und den Körper stimulieren neu abgestimmt werden.

Drug, Vorrichtung und Verfahren der Behandlung angewandt mit speziellen Handtechniken und die Verwendung des Werkzeugs ist die effektivste alternative Medizin Methoden heute.

Bioenergie Heilung genannt Hash ist der Hash der Therapie von 5 separaten Therapiemethode aus als verstanden.

Bioenergy Healing, Homolateral Energie, Psychic Schutz vor Angriff, Meridian und Manuelle Therapie.

REFLEKSOLOJİ

refleksoloji seanslarimiz başlamıştır.
refleksoloji seanslarimiz başlamıştır.

Refleksoloji bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen el ve ayaktaki refleks noktalarına el ve parmaklarla uygulanan baskı tekniğidir.

Bu yöntemle bedenin kendi kendini tedavi etme mekanizması harekete geçer ve bedende fizyolojik bir rahatlama sağlanır. Refleksoloji akupunktur ve diğer Uzakdoğu tedavi yöntemlerinde olduğu gibi, refleksoloji de vücuttaki yaşam enerjisinin (chi ) kesintisiz akışını sağlama ilkesine dayanır.

Ayaklarımızda 26 kemik, 33 eklem, 107 bağ ( kiriş ) ve 19 kastan oluşan bir yapıya sahiptir.

Refleksolji  uygulanan kişiyi gevşemeye teşvik etmektedir, kaslardaki gerginlik gider ve kan vücutta hiçbir engele takılmadan hızlı dolaşarak hücrelere oksijen ve besin taşır sonuç olarak vücudunu daha iyi çalışır.

REFLEXOLOGY

Reflexology is the technique of pressure applied by hands and fingers to the reflex points of hands and feet corresponding to all regions, organs and systems of the body.

In this way, the body’s self-healing mechanism is activated and physiological relief is provided to the body. Reflexology, like acupuncture and other Far Eastern treatment methods, is based on the principle of providing uninterrupted flow of life energy to the body (chi).

Our feet have a structure consisting of 26 bones, 33 joints, 107 bonds (beams) and 19 casts.

Reflexology encourages the person to be relaxed, the tension in the muscles goes away, and the blood travels faster without any obstacles on the body, so oxygen and nutrients over the cells work better as a result.

Fußreflexzonenmassage

Fußreflexzonenmassage in allen Teilen des Körpers, der Organe und ihre Hände und Füße an den Reflexpunkte -System entspricht, wird mit den Fingern und Handdrucktechniken angewandt.

Der Mechanismus der Selbstbehandlung des Körpers bei dieser Methode nimmt Aktion und liefert eine physiologische Entspannung im Körper. Wie bei der Akupunktur, Reflexzonenmassage und anderen fernöstlichen Behandlungen ist Fußreflexzonenmassage auch Lebensenergie des Körpers (chi) basiert auf dem Prinzip basiert die ununterbrochenen Fluss zu gewährleisten.

Unsere 26 Fuß Knochen, Gelenke 33, 107 Bindung (Strahl) und hat eine Struktur von 19 Muskeln.

Der angelegten Person ermutigt Refleksolj Entspannung, Spannung in den Muskeln und die auf den Körper als Folge angebracht Kosten kein Hindernis im Blut in den Körper schnell mit Sauerstoff und Nährstoffen führt Cruisen Zellen besser funktionieren.

MERİDYENLER

Meridyen Terapisi
Meridyen Terapisi

Meridyenler ve Fonksiyonları “Ch’i” olarak tanımlanan

yaşam enerjisi, vücudumuzda “MERİDYENLER” aracılığıyla dolaşır. Vücudumuzu, tıpkı kan damarları ve sinir sistemi gibi bir ucundan diğerine, bazen birbirleriyle kesişerek dolaşır.

Meridyenler, her zaman sıkça adını duyduğumuz, “akupunktur” noktalarının bir sırada, peş peşe izledikleri, gözle görünmeyen ve deri altında mevcut olan, değişik yönlere enerji taşıyan hatlardır; vücudumuzun “HARİTASIDIR”.

Binlerce yıldır bilinen ve kabul edilmiş 26 tane meridyen, gelişmiş bir metro ağı gibi vücudumuzu bir baştan bir başa dolaşarak organlara Chi enerjisini taşır. Sağlığımızın tam olabilmesi için meridyen kanallarında bu enerjinin kesintisiz akması gerekir.

MERIDIANS

The meridians and their functions are defined as “Ch’i”, and life energy is wandering through “MERIDIEN” in our bodies. Our body wanders from one end to the other, like the blood vessels and the nervous system, sometimes intersecting each other.

Meridians are the lines that we often hear about, the lines of “acupuncture” in a row, followed closely, invisible and present under the skin, energizing the different directions; Our body is “MAPITATED”.

26 meridian, known and accepted for thousands of years, like a sophisticated network of metro, our bodies run from beginning to end and overflow Chi energy into organs. In order for our health to be complete, this energy must flow continuously through the meridian channels.

MERIDIAN auf

Meridiane und Funktionen “Chi” als Lebensenergie definiert, unsere Körper “meridian” zu durchwandern Unser Körper, wie Blutgefäße und Nervensystem , wie beispielsweise von einem Ende zum anderen, Kreuzung manchmal einander um.

Meridiane, jedes Mal, wenn wir den Namen oft hören, “Akupunktur” Punkte der Ordnung, sie folgen einer nach dem anderen, unsichtbaren und bestehend unter der Haut, die die Energielinien in unterschiedlichen Richtungen sind; Unser Körper “ist eine Karte”.

Bekannt für Tausende von Jahren und wurden über 26 Meridiane akzeptiert, trägt sie ein ausgeklügeltes unterirdisches Netz von wie unser Körper bewegt sich von einem Ende des Körpers Chi-Energie. die Meridiane zu sein voller unsere Gesundheit ein kontinuierlicher Fluss dieser Energie sein muss.

 HOMOLATERAL ENERJİ NEDİR? 

Bedeninizin enerjileri fonksiyonel olarak çalıştığında enerjiniz bedeninin bir tarafından diğer tarafına çaprazlama geçer. Eğer enerji çaprazlama değil de yukarı ve aşağı hareket ederse buna enerji homolateral olarak hareket ediyor denir. Enerjinin homolateral akmasının en önemli belirtisi kişi daha huzursuz olur ve kendini yorgun hisseder.

Enerjisi homolateral olan kişiler fiziksel ve duygusal zorlukları yenmek için daha fazla zaman harcarlar. Kelimelerin üzerinden atlar, kendini karmaşa içinde hisseder, ufacık problemlerle karşılaştıklarında bile dengeleri bozulur,

Homolateral enerji akışı düzeltilirse, kişi bir şey yapmasa bile problemler kişiyi etkilemez. Herkes zaman zaman homolateral olur. Stres , hastalık, veya bir konuya çok üzülmeniz o anda homolateral olmanıza neden olabilir.

Saglıklı enerji beden için Homolateral enerjinizi düzenlemek kendinizi iyi hissettirecektir.

WHY HOMOLATERAL ENERGY?

When your body’s energy works functionally, your energy crosses from one side of the body to the other. If the energy moves up and down rather than diagonally, it is said that the energy is moving in a homolateral manner. The most important symptom of the homolateral flow of energy is that the person becomes more restless and feels tired.

People who are homologous to energy spend more time to overcome physical and emotional difficulties. They jump over the words, feel themselves in chaos, even if they encounter small problems, their balance is distorted,

If the homolateral energy flow is corrected, the problem does not affect the person even if the person does nothing. Everyone becomes homolateral from time to time. Stress, sickness, or a sadness can cause you to be homolateral.

Organizing your homolateral energy for a healthy energy body will make you feel good.

Homolateral Was ist Energie?

Ihre Energie ist die Energie des Körpers auf die andere Seite durch eine funktionsübergreifende Arbeit durch den Körper. Wenn die Energie auf und ab bewegt diagonal nicht bewegt, da es homolateralen Energie genannt. Energie wird immer unruhiger Menschen wichtigste Symptom der homolateralen Fluss und fühlen sich müde.

homolateralen Energie sind Menschen, die mehr Zeit damit verbringen, die körperlichen und emotionalen Herausforderungen zu überwinden. Er springt aus Worten, fühlt er sich in Verwirrung, Gleichgewichtsstörungen , selbst wenn sie mit Problemen konfrontiert jugendlich

Wenn Homolateral Energiefluss korrigiert wird, wird die Person nicht alles tun, die Menschen auch Probleme zu beeinflussen. Jeder homolateralen Zeit zu Zeit. Stress, Krankheit oder ein Thema, das Sie Sie zu diesem Zeitpunkt homolateralen sehr aufgeregt zu sein, die dazu führen könnten.Homolateral selbst für Energie Ihren Körper gesund Energie bearbeiten werden Sie sich wohl fühlen.

PSİŞİK SALDIRILAR

Güzelbahçe'de nazardan korunma eğitimleri
Luminy ile Psişik Saldırılarıdan Korunun

Psişik saldırı birisinin başka bir kişiye zarar vermek için zihinsel ve ruhani planda psişik enerji kullanmasıdır. Üç temel psişik saldırı vardır:

Psişik taciz: Bir kişi birisine etkin olarak ve kötülük amacıyla onun enerji alanına kötü niyetlerle saldırır. Psişik tacizlere örnek olarak birisine nefret göndermek etkin bir biçimde birisinin yanılmasını veya hata yapmasını dilemek beddua etmek ve Nazar etmek isteyen kişilerdir.

Psişik Vampirlik: Bir kişinin bir başkasının enerji alanını sömürmesidir. Psişik vampirlik bilinçli olarak da kötü amaçlarla gerçekleştirilebilir. Bilinçdışı kötü niyet olmaksızın da gerçekleşebilir. Bilinçdışı psişik vampirlik oldukça yaygındır.

Psişik Kirlilik: Zayıf bir enerji sistemi negatif enerjiye maruz kaldığında oluşur. Kötü niyetli olmadığı halde bir kişi eğer etrafında çok negatif enerji bulunuyorsa karşılaştığı birisinin enerji sistemini istemedende olsa kirletebilir.

Sürekli başkalarının yanında huzursuz ve gergin hissediyorsanız veya çabuk öfkeleniyorsanız ve sebepsiz alınganlaşıyorsanız muhtemelen enerji sisteminize negatif enerji almışsınızdır.

Böyle kişilere karşı olabildiğince enerji sisteminizi ve kendinizi Psişik korumay almanız gerekmektedir.

Siz de kendinizi ve sevdiklerinizi Luminy Yaşam ile en az 7 maksimin 21 günlük Korumaya alabilirsiniz. Dilerseniz bu konu ile ilgili eğitim programımıza yazılarak dilediğiniz zaman kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Eğitimlerimiz İzmir, Güzelbahçe, Kahramandere’deki butik villamızda başlamıştır. Bilgi için hemen arayın.

Psychic Attackers

Psychic attack is the use of psychic energy in one’s mental and spiritual planet to harm another person. There are three basic psychic attacks:

Psychic harassment: A person attacks one person actively and with bad intentions to his energy field for the sake of evil. As an example of psychic harassment, hating someone is effectively those who want to curse and evil to wish someone to be mistaken or to make mistakes.

Psychic Vampire: A person exploits someone else’s energy field. Psychic vampirism can be consciously accomplished with bad purposes. Unconscious can also happen without bad intentions. Unconscious psychic vampire is quite common.

Psychic Pollution: A weak energy system occurs when exposed to negative energy. If it is not bad, a person can pollute the energy system of someone whom he or she has encountered if there is too much negative energy, even if it is on demand.

If you constantly feel restless and nervous alongside others, or if you get angry quickly and become susceptible, you have probably received negative energy from your energy system.

You should have as much energy system as you can against such persons and you should get yourself Psychic protection.

You can get yourself and your loved ones to a minimum of 7 max 21 day Protection.

Psychic Angriffe

Psychic Angriff jemand mit psychischen Energie Plan für geistige und seelische Schaden an eine andere Person. Es gibt drei grundlegende psychische Angriff:

Psychischer Missbrauch: Als Person aktiv und Böse, um jemand mit schlechten Absichten zu seiner Energie zu attackieren. Psychic send Hass jemand als Beispiele für Belästigung effektiv jemand Fehler oder Fehler zum Ausdruck bringen zu verfluchen und von denen, die zu Nazar wollen.

Psychischer Vampirismus: die Ausbeutung der anderen Energiefeld einer Person. Psychischer Vampirismus durch bewusst bösen Absichten erreicht. Unbewusste kann auch ohne Vorsatz auftreten. Bewusstlos psychischen Vampirismus ist sehr verbreitet.

Psychische Verschmutzung tritt auf, wenn eine schwache Energiesystem negative Energie ausgesetzt ist. eine Person, die, wenn auch nicht in böser Absicht, wenn jemand das Energiesystem verunreinigen könnte, wenn viel negative Energie um dort konfrontiert, wenn auch unabsichtlich.

Wenn Sie ständig neben anderen unruhig und angespannt fühlen, oder wenn Sie ohne Grund schnell wütend, und Sie haben wahrscheinlich alınganlaşıy negative Energie Ihres Energiesystems erhalten.

Ihr System ist gegen eine solche Person wie Energie und schützen Sie sich, Sie müssen psychisch zu nehmen.

Sie können den Schutz für sich selbst und Ihre Lieben meine mindestens 7 21 Tage maximieren.

Astral Seyahat

Astral Seyahat ruhun bedenden ayrılarak farklı bir boyutta bulunmasıdır. Bu boyuttaki kişi yaşananların farkında olur ve zihni  daima açıktır. Çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidilir, gidilen yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmek mümkündür.

Astral Seyahate geçildikten sonra bütün fiziksel engellemeler ortadan kalkar, kapılar, duvarlar sizin engeliniz değildir artık, Astral Seyahat esnasında sokağınızda bir gezintiye çıkabilir, ülke değiştirebilir, hatta farklı bir gezegende dahi bulunabilirsiniz.

Astral seyahat hakkında bilgiler binlerce yıl öncesine dayanır. Eski Mısır ve Şamanlar da bu konu ile ilgili bilgi ve görseller bulunur. Şamanları bu özelliği kolaylıkla kullanabildikleri bilgisi vardır. Durugörü, durubiliş becerileri olan bu kişilerin çok özel olduklarına inanılır.

Günümüzde bu özelliklerin tüm insanlarda var olduğu sadece nasıl yapıldığı ve kullanmayı bilmedikleri anlaşılmıştır. Günümüzde insanların astral seyahate çıkmaları için belirli yöntemleri kullanmaları gereklidir, özel eğitim ve teknikler sayesinde kesinlikle yapılabilir.

Astral Yolculuk Eğitimi istenirse bireysel ya da grup olarak verilebilir.

Uygulamalı olarak yapılan eğitimden sonra kişinin beyin frekansları değişir ve daha uzun  kalabilmeyi öğrenir ve büyük farkındalık yaşanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi yaşanmaz, göremediğinizi görmeye, hissedemediğinizi hissetmeye başlar ve bütün sorularınız cevap bulur.