İSA KURTCA DRAGON BOAT KÜREK DERSLERİ HALİÇ İSTANBUL 2018

 

İsa Kurtca ile kurumsal şirketinizi Dragon Boat yarışlarına hazırlayın. İstanbul, Haliç'te kara, su antrenmanları, personal training ve functional training, çeviklik, güç, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları ile takımınızı birinci yapın.
İsa Kurtca ile kurumsal şirketinizi Dragon Boat yarışlarına hazırlayın. İstanbul, Haliç’te kara, su antrenmanları, personal training ve functional training, çeviklik, güç, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları ile takımınızı 2018’in birincisi yapın.

Dragon boat festivalleri dünyanın 2. büyük ve Türkiyenin en büyük spor festivalidir. Her sene bir çok kurumsal şirketin katıldığı dragon boat ile, şirketlerin takım çalışması ve iş motivasyonu yetileri gelişirken aynı zamanda fiziksel kondisyonları da artmaktadır.

Bilinçli ve farkındalıklı şirketler bu festivale profesyonel eğitmenler ve takım kaptanları ile hazırlanmaktadır. İsa kurtça bu alanda kendini uzun yıllar geliştirmiş, sporun her alanında büyük başarılara imza atmıştır.

Suda ve karada yapılan antrenmanlar ile yalnızca kürek çekmekte kendilerini geliştirmekle kalmıyor aynı zamanda takım çalışmaları da gelişiyor. İsa Kurtca’nın Dragon Boat yarışlarındaki farklı ve yaratıcı bakış açısı, onları yalnızca suda ve karada değil, aynı zamanda fitness, functional training, güç, denge, çeviklik, esneklik antrenmanları ile desteklemesidir.

İyi bir eğitmen takımının yanlnızca fiziksel kondisyonunu ve sınırlarını bilmekle kalmaz, onları zihinsel ve ruhsal olarak da yarışlara bilinçli farkındalık ile hazırlayarak takımı lider hale getirir, onların sınırlarını aşmasını, her geçen gün kendilerini daha da geliştirmelerini sağlar.

Odea Bank, Technogym, Mercedes B grubu, Öztay Tekstil gibi birden çok takımı çalıştırarak dereceler ve birincilikler elde etmiştir.

Sizler de şirketinizin profesyonel bir şekilde Dragon Boat yarışlarına hazırlanmasını, iş motivasyonunu iş dışı aktivitelerle arttırmasını istiyorsanız, hemen bizi arayın ve İsa Kurtca Dragon Boat, personal training, grup ve özel dersleri hakkında bilgi alın.

www.bwcturkey.com

0537 684 94 99