DOĞA İÇİNDE CANAN KORKMAZ İLE YOGA, PILATES VE SANAT KAMPLARI, YAZ TATİLLERİ ÇEŞME, MARMARİS, FETHİYE, İZMİR VE İSTANBUL’DA

Canan Korkmaz ile yurt içi ve yurt dışı yoga, pilates, sağlık ve spor tatileri ve kampları.
Canan Korkmaz ile yurt içi ve yurt dışı yoga, pilates, sağlık ve spor tatileri ve kampları.

Herkese muhteşem ve sağlıklı günler.  Bütün sene boyunca 1 2 haftalık tatiller, iyi ve sağlıklı bir yaşam için çalışıp didiniyoruz. Tüm sene boyunca kimimiz bedensel enerji, kimimiz ruhsal, kimimiz ise zihinsel enerji harcıyoruz. Zamanla bu üç ayakta birini uzun süre yoğun kullandığımızda hem işimizden hem de hayattan soğuyabiliyoruz. Bu nedenle hayatımızın dengeye ihtiyacı var.

Peki bu dengeyi nasıl sağlayacağız? Bedenimiz ister, fakat ruhumuz ihtiyaç duyar. Özellikle onu nasıl besleyeceğiz? Bedenimizin, ruhumuzun ve zihnimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağız? Bu kısacık tatil zamanlarında ruhumuzu ve zihnimizi dinlendirip, kafamızı boşaltıp hem de nasıl güzel vakit geçireceğiz?

Bildiğiniz gibi tatil zamanındaki günler altın değerindedir. Her günü dolu dolu

Canan Korkmaz ile Doğa içinde özel ve grup dersleri, eğitim ve seminerler.
Canan Korkmaz ile Doğa içinde özel ve grup dersleri, eğitim ve seminerler.

yaşamak isterken uykusuz da kalmak istemeyiz. Fakat iş yaşantısı boyunca her gün erken kalkmışızdır tatilde de mi erken kalkacağızdır? Buna  enerjimiz yetecek mi? Bunun için enerjinizin olmadığını düşünüyorsanız Luminy Yaşam Koçluğu ve Sağlık Merkezinin Sağlıklı Yaşam Kamplarına hiç katılmamışsınız demektir.

Canan Korkmaz ile doğa içinde muhteşem butik otellerde, bungalow veya lux resortlarda yapacağınız yaz tatili kampları ile hem enerjinizi yeniden toplayacak hem de zihninizi boşaltacaksınız.

Bunların dışında iş hayatınızdaki motivasyonunuzun ve yaratıcılığınızın arttığını da göreceksiniz.

Canan Korkmaz ile Fethiye, Marmaris, Çeşme'de yoga, sanat, sağlık ve spor tatili
Canan Korkmaz ile Fethiye, Marmaris, Çeşme’de yoga, sanat, sağlık ve spor tatil programlarından bir  manzara

Bir tatil düşünün ki sabah güne yoga ile başlıyorsunuz daha sonra satvik gunalar ile yani sağlıklı saf ve temiz gıdalar ile kahvaltınızı yapıp, deniz güneş ve kumsal ile buluşuyorsunuz. Dilerseniz tekne turları, tarihi ziyaretler veya dinlenerek günü geçirin, pilates ve fitness programları ile hızlı bir toparlanma süreci geçirin. Unutmayın ki Luminy pilates, personal training ve spor programları ile 10 günde 30 ile 80 cm incelmek mümkün. Ayrıca yoga, nefes ve yaşama enerjisini yayma çalışmaları ile iştahınız da azalacak ve daha az ve öz yiyeceksiniz.

Ayrıca dersler sırasında alacağınız basit anatomi, duruş bozuklukları, sırt ve bel ağrılarına yönelik tedavi içerikli eğitimler, felsefe sohbetleri ile de kendi bedeninizi tanıyıp, yaşam boyu vücudunuza, ruhunuza ve zihninize nasıl davranmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Gün sonunda alacağınız muhteşem bir Bali masajı veya aromaterapi ve thai masaj ile günün tüm yorgunluğunu atıp adeta yeniden vücudunuzu şarj ediyorsunuz.

Sizler de kendi grubunuz, sevdikleriniz, aileniz, iş arkadaşlarınız veya var olan gruplarımızla, yurt içinde İzmir, Çeşme, Alaçatı, Seferihisar, Urla, Fethiye, Marmaris ve bunun gibi doğası muhteşem olan, yaz ve kış mevsimlerinde ruhunuzu dinleyeceğiniz cennetten birer parça olan doğa harihalarında yaz tatili veya kış tatili yapmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için iletişim bölümündeki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın

Luminy Ailesi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>